2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014257 بازدید | 355184 پست
سلام عشقم خوبی گلپسرت چطوره عزیزم پودر روتارین از داروخانه بگیر واسه گلودرد عالیه تو‌شیردهی هم منع ...

فدات بشم من كه اينقدر با محبتي عزيزمممم😍😍♥️♥️♥️♥️

پسرمم خوبه شكر همش ميگم خداكنه مريض نشم يه وقت پسرم نگيره ازم😟

قربونت بشم ايشالله به سلامت زايمان ميكني و بچتو صحيح و سالم بغل ميگيري و ايشالله كه بركت بياره تو زندگيتون♥️♥️

♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صفحه 11956 عکس کیت‌های دیروزهمه

ببین مثب نیست اما نزدیکی من فقط از مکس اطلاع دارم تا حالا مدیکور نزدم مکس هنوز جا داره 

حس میکنم اینماه سیکلت ۳۰روزه س و احتمالا ۱۵،۱۶تخمک گذاریته

فدات بشم من كه اينقدر با محبتي عزيزمممم😍😍♥️♥️♥️♥️ پسرمم خوبه شكر همش ميگم خداكنه مريض نشم يه وقت ...

عزززززیزدلم ببوسش انشالله نمیگیره ازت عشقم

همون اول جلوش بگیری و کنترلش کنی انشالله از بدنت میره

تا میتونی لیمو شیرین بخور

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2728
من ایمان اوردم به طب سنتی حتما برو  ولی شیمیایی رو با گیاهی قاطی نکن

ازش که خیلی تعریف‌میکنن میگن برا نازاییم خوبه اما نمیدونم راست میگن یا دروغ

هواتو از سرم بیرون نکردم تو تنها حسرتم روی زمینی😔 
ببین مثب نیست اما نزدیکی من فقط از مکس اطلاع دارم تا حالا مدیکور نزدم مکس هنوز جا داره  حس میک ...

عزیزم یعنی با ویتامینا زنجبیل و آویشن و دارچین و ... خوب نیست؟؟

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...
2740
مرسی فدات شم،ممنون از احوال پرسیت.انشاالله خدا ملورین جان رو برات حفظ کنه،ببوسش از طرف من😘🤗

قربونت برم عزیز دلم  ایشالا همیشه تنت سلامت باشه و خدا بهت یه فرشته صحیح و سالم بده 😍😍😘😘😘

عزززززیزدلم ببوسش انشالله نمیگیره ازت عشقم همون اول جلوش بگیری و کنترلش کنی انشالله از بدنت میره ت ...

مرسي فدات شمممممم😍😍

اره ليمو شيرين هم خيلي خوبه اصلا يادم نبود ميگم شب شوهرم بگيره مرسي عزيز دلم♥️♥️♥️♥️♥️♥️

♥️
نه بابا من دارو تقویتی یعنی ویتامین ها و داروگیاهی های دکترم و لتروزول همه روباهم خوردم. چیزی نشد

مرسی عزیزم.انشاالله خدا به همه یه پسر ناز و سالم و صالح بده.البته بدون دردسر🥰🥰🤪🤪

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...
2706