2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013692 بازدید | 355184 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استرس ب خودت نده اینا همه سرگرمیه بسپار ب خدا

منتظر بیبی چک مثبتت هستم 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
2728
سلام اعظم عزیز و مهربونم فدات شم اصلا نگران نباش من سر دختر دومم تیروئیدم خیلی بالا بود بزور کنترل م ...

قربونت بزم عزیزم...مممون مهربون جان😘😘😘 انشالله که درست بشه هیچ کسی بیماری نداشته باشه مخصوصا تو بارداری🙏🙏🙏

الهم صل علی محمد و ال محمد
مرسی مامان هدیه ی مهربون. خدا شاهده همش تو ذهنم بودی . ان شاالله حاجت روا باشی.  اسمش محمدحسام ...

خدا حفظش کنه محمد حسام ت رو نامدار باشن ان شاءالله. مایه ی افتخار دو دنیات بشه. ممنون که دعام کردی عزیزم 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه

[QUOTE=111321809]اعظم جان من بجز کمردردببخشید ها وسط پاهام دوسه روزه بدجور درد داره عادیه بنظرت؟ [/QUOT

اگ تیر کشیدن کشاله ران هات منطورته اره اون ک طبیعی تو بارداری ..نگران نباش 

2738
ممنون عزیزم.راستی دچار عفونت شدم و دارم از پماد واژینال استفاده میکنم مشکلی واسه اقدام نداره؟؟

موقع اقدام نباید پماد بزنی اینها اسپرم کش ن..دوره تو باید تنطیم میکردی یکم فاصله با تخمک گذاریت داشته باشه..

[QUOTE=111321809]اعظم جان من بجز کمردردببخشید ها وسط پاهام دوسه روزه بدجور درد داره عادیه بنظرت؟ [/Q ...

مامان مهرسا جان شما گفتین هر چیزی که اسیدی باشه تو بدن قلیایی میشه؟ خرمالو چه خاصیتی داره

سلام گلم. بله 9 زایمان کردم. خداروشکر بخیر گذشت. ولی خیلی اذیت شدم ، حالم خوب نبود نتونستم بیام تاپی ...

عزیز دلم قدم نو رسیدت خیلی مبارکتون باشه 

انشالله تنتون سالم و لبتون خندون باشه و زودی بهتر بشه حالت

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
مامان مهرسا جان شما گفتین هر چیزی که اسیدی باشه تو بدن قلیایی میشه؟ خرمالو چه خاصیتی داره

نه عزیزم هرچیزی منظورم نبود..مرکبات یا میوه ها اسیدشون تو بدن خنثی میشه و تبدیل به قلیایی میشن و گوشت قرمز و لبنیات برعکس میشه ....خرمالو خیلی میوه خوبیه ویتامین سی A پتاسیم داره...البته مثه هر میوه دیگه کلسیم منیزیم هم دارهولی کمتر

نه عزیزم هرچیزی منظورم نبود..مرکبات یا میوه ها اسیدشون تو بدن خنثی میشه و تبدیل به قلیایی میشن و گوش ...

ممنون

سلام گلم. بله 9 زایمان کردم. خداروشکر بخیر گذشت. ولی خیلی اذیت شدم ، حالم خوب نبود نتونستم بیام تاپی ...

عزیزم تبریک می گم قدم نورسیده مبارک باشه  گل پسریت تو بغل گرفتی انشالله قدمش خیرباشه واستون 

2706