2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013729 بازدید | 355184 پست
سلام عزیزم قدم نو رسیده مبارک ،الهی بگردم پس خیلی اذیت شدی انشاالله بزودی سرپا میشی و با انرژی به گل ...

سلام عزیزم. خوبی ؟ مرسی مهربون . ان شاالله هرچه زودتر قسمت خودت😍

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم تبریک میگم‌ان شاءالله زیر سایه ی پدر و مادر بزرگ بشه گل پسرمون اسمشو چی گزاشتی؟ اگه تونستی عکس ...

مرسی مامان هدیه ی مهربون. خدا شاهده همش تو ذهنم بودی . ان شاالله حاجت روا باشی.  اسمش محمدحسام شد .  

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
عزززیزدلم کسی پیشت نیست کمک حالت باشه؟؟ دستگاه بخور داری  رطوبت خشکی سینه ش رو میگیره بهش ما ...

فاطمه جان عزیزم میگم من خوندم 5 الی 7 روز بعد آخرین قرص کلومیفن تخمک‌گذاری میشه؟؟؟؟ 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
2731
تبریک میگم عزیزم😍😍😍😍،الهی ۱۰۰ساله شه نی نیت صحیح و سالم باشه همیشه انشالله🙏🏻🙏🏻🙏🏻🌹🌹

مرسی گلم . ممنون از دعای قشنگت. الهی آمین. ان شاالله شماهم ب سلامت و با دل خوش نی نیتو بغل بگیری

مرسی گلم . ممنون از دعای قشنگت. الهی آمین. ان شاالله شماهم ب سلامت و با دل خوش نی نیتو بغل بگیری

عزیزم مبارکت باشه ان شاالله خوش روزی باشه و مایه سربلندی و افتخارتون بشه❤❤❤

خدایا شکرت❤️❤️❤️❤️
2740
سلام منم اقدامیم میخام جنسیت پسر باش

سلام عزیزم اول توکل کن ب خدا بعدهم از چ روشی استفاده میکنی؟کیت،سونو،روز تخمکگذاری؟ رژیم؟

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏

سلام عزیزای دلم ‌...

امیدوارم همگی حالتون خوب وخوش باشه ....

امشب ذکرهاروفرستادم وختم رو تموم کردم 

امیدوارم همگیتون به آرزوهای قشنگتون برسید وهیچ آرزویی توی دلتون باقی نمونه همشون برآورده بشن امیدوارم همیشه تنتون سالم دلتون شادولبتون خندون باشه خواهرهای نازنینم❤❤❤

این هم لیست بچه هایی که توختم امشبم بودن وپایان لیست.

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
مرسی مامان هدیه ی مهربون. خدا شاهده همش تو ذهنم بودی . ان شاالله حاجت روا باشی.  اسمش محمدحسام ...

خداحفظش کنه عزیزم ایشالا مایه سربلندی تون بشه قدمش پر خیر وبرکت باشه براتون برا همه بچه ها دعا کن دوست خوبم

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
خوب سونو كرد ديگه  وقتي گفتم كيت هام رنگ ندارم  گفت ازاد شده

خوب خداروشکر پس اقدامت در بهترین موقعیت بوده انشاءالله الان گل پسری درحال رشده وتاچند روز دیگه خودش رو به مامانش نشون میده واعلام حضورمیکنه❤❤❤🤲🤲🤲

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
عزیزمی.شکر خدا ممنون.... ن دیگه توبه کردم😁

منکه میگم این یکی رو بسپر بخدا وبرای سومی اقدام کن اینجا خیلی ازبچه ها برای سومی اقدام کردن وخدا بهشون گل پسرداد الان سه تا مامان باردار داریم که سومین بارداریشون هست ودوتا دخترناز دارن یکیشون جواب آزمایش جنسیت گفته پسره ودوتای دیگه هم حس ما بچه ها میگه هردو نی نی پسر هستن انشاءالله به امیدخدا...

توهم بیا توجمع اقدامی ها عزیزدلم ....انشاءالله سومین بارداریت خدا یه پسر صحیح وسالم قسمتت میکنه اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

مرسی مامان هدیه ی مهربون. خدا شاهده همش تو ذهنم بودی . ان شاالله حاجت روا باشی.  اسمش محمدحسام ...

سلام زینب جون خیلی منتظر این لحظه بودم خداروصدهزار مرتبه شکر که الان گل پسرت صحیح وسالم توی بغلته مبارکت باشه عزیزدلم قدم گل پسرت انشاءالله زیر سایه پدرومادربزرگ بشه ❤❤🤲🤲

من بی صبرانه منتظر عکس خوشگلش هستم ۹ ماهه که منتظر یه همچین روزی ام بازم بهت تبریک میگم خواهر خداروشکر .

عزززیزدلم کسی پیشت نیست کمک حالت باشه؟؟ دستگاه بخور داری  رطوبت خشکی سینه ش رو میگیره بهش ما ...

میگم من الان دل درد پرییودی دارم سینههامم درد میاد از چیه؟؟؟ کلا موقع پری سینه درد ندارم و دلم درد میاد انگار میخوام بشم😥😥😥😥😥

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
2706