2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3016284 بازدید | 355185 پست
سلام مامان ستایش چطوری در چ حالی

سلام عزیزم ،شکر خدا خوبم ،فعلا منتظرم امروز وقت پریودم هست ،ببینم اینبار چی میشه ،خودت چطوری ،دخملات خوبن؟

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
سلام گلم. بله 9 زایمان کردم. خداروشکر بخیر گذشت. ولی خیلی اذیت شدم ، حالم خوب نبود نتونستم بیام تاپی ...

سلام عزیزم قدم نو رسیده مبارک ،الهی بگردم پس خیلی اذیت شدی انشاالله بزودی سرپا میشی و با انرژی به گل پسرت رسیدگی میکنی 🤲🌹😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

باااانو جاااان😃 سلام عزیزم.خوبی،دلم برات تنگ شده بود.خوبم مرسی.خودت و دخترای گلت چطورن والا همینج ...

دلکم جون انشاالله ‌که بارداری 😍

2731
سلام گلم. بله 9 زایمان کردم. خداروشکر بخیر گذشت. ولی خیلی اذیت شدم ، حالم خوب نبود نتونستم بیام تاپی ...

عزیزم تبریک میگم‌ان شاءالله زیر سایه ی پدر و مادر بزرگ بشه گل پسرمون اسمشو چی گزاشتی؟ اگه تونستی عکسشو برامون بزار خدا حفظش کنه . خودت خوبی الان ؟

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه

خانوما ۶ هفته باردارم ۴ هفته پیش قبل اینک بفهمم بارداریمو دکتر گفت یکم عفونت داری 

بنظرتون برا بچم ضرر نداره دکتر گفت نمیشه قرص بنویسم

الان خارش واژن دارم چ کنممممم

داری میای قدمت رو چشامون قلب مامان و بابا😍😘میشه برای سلامتی قندعسلم صلوات بفرستید😊دوستون دارممممم....

سلام منم امروز ازمایش بارداری دارم

از همت‌ن التماس دعا داذم شده با ی صلوات

یک ساله اقدامم تنبلی دارم

یکهفتست خیلی سینه هام درد میکنه بی بیزدم منفی بود

اما ناامید نیستم واسم دعا کنید احتیاج دارم ب دعاتون 

سلام عزیز دلم اره رفتم گفت بچه ریزه برو یه هفته بعد بیا و خونریزیمم گفت زیاد تغییری نکرده😔اینهمه ام ...

عزیزم ان شاءالله جنسیتش گل پسره و به سلامت بغلش میگیری .ان شاءالله خونریزیت هم خیلی  زود تمون بشه و با خیال راحت باقی دوران بارداریتو طی کنی 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
سلام دوستم خوبی؟ درچ حالی عزیز

سلام بانو جان چطوری ؟اوه بعد مدتها یاد ماها کردی 

گل دخترای نازت چطورن ؟باران بزرگ شده ؟

منم همچنان گرفتار دکتر و مشکلات بچه تا ببینیم خدا واسمون چی میخواد 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
سلام عزیز دلم اره رفتم گفت بچه ریزه برو یه هفته بعد بیا و خونریزیمم گفت زیاد تغییری نکرده😔اینهمه ام ...

یعنی چی بچه ریزه؟

الان دقیق ۱۲ هفته نیستی مگه ؟

هماتوم رو بیخیال بهش فکر نکنیا 

اونو اگه استراحت کنی جذبه ولی ان تی رو ایکاش جای خیلی خوب و ماهر میرفتی بهرحال باید میتونست بررسی کنه همه چیو 

خانوما ۶ هفته باردارم ۴ هفته پیش قبل اینک بفهمم بارداریمو دکتر گفت یکم عفونت داری  بنظرتون برا ...

یعنی چی نمیتونم قرص بنویسم ؟من چون با عفونت باردار شدم هی هم عفونتم بود میکرد و دکتر هم هر دفعه دارو میداد 

بهرحال باید عفونت درمان بشه نه اینکه همین جوری ولش کنی 

سلام شما قدیما نمیامدی تاپیک؟

سلام بانو جان شما خوبی گل دخترت خوبه

چرا من کم و بیش اونموقع ها که شما درگیر بارداری و قبلش بودی بودم اینجا. مانان آتنا و کیانا و مریناز و مامان آینده اینا رو یادمه

یک فکر بکارید‌، یک عمل درو می‌کنید. یک عمل بکارید‌، یک عادت درو می‌کنید؛ یک عادت بکارید، یک شخصیت برداشت می‌کنید ؛ یک شخصیت بکارید‌، یک سرنوشت درو می‌کنید.
سلام عزیزم ،شکر خدا خوبم ،فعلا منتظرم امروز وقت پریودم هست ،ببینم اینبار چی میشه ،خودت چطوری ،دخملات ...

ان شاءالله بحق آقا امام حسین دیگه این ماه بارداری و پریود لعنتی نمیاد و ما رو خوشحال میکنی با بیبی چک خوش رنگت 

2706