2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3017356 بازدید | 355185 پست
عزیزم علامت ها قبل موعد زیاد قابل اطمینان نیست هر کسی بدنش فرق داره ی جور علامت داره مهم ترین علامت ...

امروز۱۷ روز از امپول میگذره😓😓

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
فردا میشه۲۷روز گفتی مثه اون ماه۳۰ روز حساب کنم ولی من هیچ علائمی ندارم ماه پیش دل درد داشتم سمت چپ ...

همون بی علامتی بهتره...خودمم روز موعد دلدرد گرفتم قبلش اصلا دلدرد نداشتم انشالله ک باردار باشی..فقط بزار روز ۳۱ بی بی بزار ک حاله نیفته دقیق خط بزنه

الهم صل علی محمد و ال محمد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ماه قبل فکر کنم ۱۸ روز از امپول پریود شدی؟؟

ن ۱۹

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
❤❤

عزیزم من از دیروز ببخشید میرم دستشویی ترشحات زیاد دارم که یه  کم لک خون توش هست.دیروز ۱۴ سیکلم بود که یه درد خیلی بدی زیرشکمم گرفت احساس کردم  تخمک آزاد کردم.بعدش تا امروز ظهر ترشح نداشتم ولی الان باز  رفتم ترشح داشتم با یه مقدار لک خونی.به نظرت از چیه؟

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...
من طبع خودم مثه اتیش گرمه ولی گیاه و ک خوردم خوب جواب داد البته با ۲ تا گیاه ترکیبی هم بهم داد ..اول ...

ميشه ب منم بگي گياه ها چيا بودن؟ منم بخورم

همسرتون مشكلشون چي بود چ جوري خوب شدن؟

...
بله امروز روز سوم بودم ك تموم شد رفتم روز چهار يعني الان طبق ساعت وارد روز ٤ شدم😭 يعني ديگه نميشه؟؟

چرا میشه،میگم منم گاهی از شب چهارم یا حتی پنجم میخوردم،دکترم میگفت اشکالی نداره،تازه تو که فولی خوبم داری خود به خود،

سلام دوستای عزیزم 

اعلانم خیلی پیام داشتم،نتونستم هنوز سرِوقت جواب پیامهای محبت امیزتون رو‌ بدم ،،،حالا سرفرصت تک‌تکشون رو‌میخونم،،،نمیدونم چی بگم،،،دلم خیلی گرفته،،،،امروز غروب لکه ی خون دیدم و‌شدید هست (لانه گزینی نیست)و احتمالا تا فردا پریود میشم،،،کمرم به شدت درد میکنه و حس و‌حال هرماه رو‌دارم،،،خدا هم حواسش به من نیست ،،،حتی نمیخوام نمیشه پیش خدا گلایه کنم ،،،همتون رو‌ دوست دارم و مدیون تموم دعاهای خالصانتون هستم،،،،

در نومیدی بسی امید هست 

پایان شب سیه ❤️سپید❤️ است 

خدایا همراهم بمان.🤲🤲🤲🤲

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
2706