2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3017316 بازدید | 355185 پست
سلام عشقم دکتر برام ۱۲ ابان نوشته که هفت هفته پر میشه انشالله قصد داشتم دیرتر برم خیالم راحت شه تش ...

بچه ها چقد. ميشه لترزول خورد؟

منظورم اينه چند ماه؟؟؟ شش ماه پشت سر هم ميشه؟

...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اورژانسيه

محیا جون من اطلاعی ندارم بزار دوستان بیان راهنماییت میکنن

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
بچه ها چقد. ميشه لترزول خورد؟ منظورم اينه چند ماه؟؟؟ شش ماه پشت سر هم ميشه؟

من که میخوردم،یه سری  دکتر گفت ۶ماه مصرف کردی باز یه سه ماهی استراحت کن،ولی این سریای اخر دیگه زده بودم به سیم اخر،ولی بستگی به بدنت داره ،من که خودمو پوکوندم از بس دوز زیاد دارو میداد میخوردم،الانم که باردارم پر کیستای بزرگم ،نظر دکترت چیه؟

اورژانسيه

ولی عزیزم اون دکتری که گفت بیشتر از ۶ماه نخور خیلی عاقل و ماهر تو کارش،بهم گفت دور از جونمون خطر سرطان تخمدان داره مصرف زیادی،من که پی سی او هم هستم 😪،خودت باید تصمیم بگیری 

آخیییی عزیزدلم طفلکی 😔 حالا باز خداروشکر حال جفتشون خوبه خداروصدهزار مرتبه شکر. انشاءالله خبر زای ...

آره خداروشکر مهم سلامتی دوتاشونه 

ان شاءالله عزیزم 

فعلا که این پسر نارو مچل کرده و اسیر بیمارستان و ...شدیم 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
بچه ها چقد. ميشه لترزول خورد؟ منظورم اينه چند ماه؟؟؟ شش ماه پشت سر هم ميشه؟

محیا جان در طول سال میشه ۶ ماه خورد ولی ۶ سیکل پشت سر هم اصلا خوب نیست چون دیگه دارو جواب نمیده...بعد ۳ ماه استفاده باید ۳ ماه استراحت بدی دوباره اگ نشد ۳ ماه بعدش استفاده کنی یا بهترش ازنه ۱ ماه در میون بخوری..

الهم صل علی محمد و ال محمد
محیا جان در طول سال میشه ۶ ماه خورد ولی ۶ سیکل پشت سر هم اصلا خوب نیست چون دیگه دارو جواب نمیده...بع ...

مرسي، مامان مهرسانا من سيكل خرداد و سيكل تير رو شبي يكي خوردم ولي سيكل مرداد نخوردم بعدش سيكل شهريور و سيكل مهر شبي سه تا خوردم،،،، حالا سيكل آبانم 

نخورم يعني؟؟؟؟ فولي ها هم روز ١٢ سايزش ٢٧ ميشه

@"الهام_مامي_الناز_جون"

...
2706