2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013670 بازدید | 355184 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😍😍😍😍😍😘😘😘قربونش برم گلپسر پس

فدای تو..انشالله هرکی هرجنسیتی میخاد همون باش🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
2731
خدا رو شکر...ما هم خوبیم..منم منتظر ۱۶ ابانم ک برم سنو صدا قلبش بشنوم.‌..تهوع داری؟ویاری چیزی داری؟

نه سراون دو تا دخترم تهوع نداشتم ولی دلم چیزای ترش میخواد اون دوتا قبلی هم همینجوری بودم دلم همش اش میخواد سعی می کنم همش میوه بخورم که قند نگیرم 

پس ۶ روز جلو من پریود شدی ...من اینجا سن بارداری و خودم ۲ روز جلو تر اوردم .فکر کردم ۴ روز اختلاف پس ...

6روزه😍😍😍😍پ چن روزدیگ بری سونوقلبش کوچولوش برات میتپه

2738
من رو دخترم ۶ هفته و ۵ روز رفتم ضربان ش ۱۳۹ بود ۶هفته بعد رفتم شد ۱۷۷ ...عجیب رفت بالا...همه سنو ها ...

عزیزم..خداحفظش کنه...انشالله ک این گل پسریه🙏🙏🙏😍

توازمن جلوتری چرااینقددیرنوشته..دکترسونوگف تازه قلبش تشکیل شده😍دخترام ن عزیزم یادم نیس ولی سونودونی ...

عزیزم ولی من زن داداشم سونوی قلب پسرش 168 بود ولی میگفت بالای 150 پسره میگفت از سه تا دکتر پرسیدم ولی هر چی باشه فقط سالم باشه وصال وقدردان زحمات پدرومادرش 

نه سراون دو تا دخترم تهوع نداشتم ولی دلم چیزای ترش میخواد اون دوتا قبلی هم همینجوری بودم دلم همش اش ...

من یبار عاشق شیرینی م یبار ترشی کلا از قبلش شکمو بودم😂 ولی اشتها غذا خوردن ندارم بیشتر میوه و اجیل میخورم

الهم صل علی محمد و ال محمد
عزیزم ولی من زن داداشم سونوی قلب پسرش 168 بود ولی میگفت بالای 150 پسره میگفت از سه تا دکتر پرسیدم ول ...

هرکی یه نظری داره توکل بخدا فداتشم

نه سراون دو تا دخترم تهوع نداشتم ولی دلم چیزای ترش میخواد اون دوتا قبلی هم همینجوری بودم دلم همش اش ...

عزیرم من ی سوال پرسیدم شما ک باردار هستین میتونید ج بدید 

لکه لانه گزینی بوش مثه بوی پریود یا اصلا بو نداره ؟؟ 

2706