2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013657 بازدید | 355184 پست
سلام عزیزم اونم خوبه  خدا روشکر  نمی دونم صدای قلبش هنوز نشنیدم بهم گفته 18 آبان ولی فکر ک ...

خدا رو شکر...ما هم خوبیم..منم منتظر ۱۶ ابانم ک برم سنو صدا قلبش بشنوم.‌..تهوع داری؟ویاری چیزی داری؟

الهم صل علی محمد و ال محمد
پروزسترون برا تنظیم سیکل ...کمک به لانه گزینی بهتر میکنه  اگ تخمک گذاری خوب و منظم داری اقدام ک ...

سونو تخمدان که ماه گذشته انجام دادم گفت همه چیز عالیه اندازه فولیکول و اینا میتونم خودم قرص محرک از داروخونه بگیرم؟چه قرصی خوبه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سونو تخمدان که ماه گذشته انجام دادم گفت همه چیز عالیه اندازه فولیکول و اینا میتونم خودم قرص محرک از ...

نه سرخود ک نمیشه محرک بخوری دوز داره..بستگی داره تمبلی چقدر باشه...مثلا فولیکول وسط سیکل سایزش چند باشه بین از ۱۶ بالا تر تمبلی نمیشه حساب کرد محرک بخوره بیش از حد فولیکول رشد میکنه میشه کیست فولیکولار...اگ تمبلی زیاد باشه دوز دارو زیاد میشه تنبلی کم باشه دوز کمتر

ممنون عزیزم من ۱۶ روز دیگه سنو میرم .تا حسابی بزرگ بشه. من اقدامم دقیق ۲ صبح روز ۱۲ و ۲ صبح روز ۱۳ و ...

عزیزم..انشاله  حسابی دلت شادمیش

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
2738
سلام عزیزم بهتره این استرس ها نباشه ان شالله چیزی نیس. من بچه اجیم جلو چشمم از ارتفاع افتاد داشت ازه ...

خداروشکر بچه خواهرت حالش خوبه،واقعا ادم سکته میکنه 

نمیدونم خدا خودش نگه داره بچه هامونو

انشالله عزیزم ولی شما دکتر این تاریخ رو نوشت؟ من 18 آبان برام نوشت انشالله منم بشنوم ولی تعداد ضربان ...

توازمن جلوتری چرااینقددیرنوشته..دکترسونوگف تازه قلبش تشکیل شده😍دخترام ن عزیزم یادم نیس ولی سونودونی رودارم نوسته نرماله صربان قلب تعدادننوشته

حالش خوبه دخترت؟چقدر بد استرس😭

اره خدا رو شکر هیچیش نشد جا کفشی با اون سنگینی بلند کردم بخدا ۱ ساعت دستهام میلرزید...فقط از خدا خواستم خودش کمکمون کنه...منم استرس زیاد دارم بخدا..انشالله این مشکلات حل میشه.من شوهرم یکم تند مزاج هست ولی باردور شدمجلو خودش میگیره چیزی نگه ..چون بعد چند سال شده خیلی هوا شو داره😂😂

وایی متاسفم هنوزم امید داشتم😢😢

ن امروز ازش پرسیدم متاسفانه گف پریوذشده ..انشالله ک این ماه دلش شادبش

2706