2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013682 بازدید | 355184 پست
از ۵ صبح الان تا ۵ عصر سه شنبه

نوشته 17 عصر چهارشنبه

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏

سلام دوستاي گلم ❤️

عصر رفتم غربالگيري خداروشكر حال جفت ني ني ها خوب بود 🥰🥰

جواب آزمايش هم پس فردا آماده ميشه دعا كنيد اونم خوب باشه 🙏🏼

جنسيت ني ني هارم گفت دختر و پسر 

انشاالله اين حال خوب قسمت همه منتظرا بشه 🤲🏻واسه همه منتظرا دعا كردم اين خوشحالي رو تجربه كنن 🌹الهي آمين 

دوستون دارم 💋💋

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستاي گلم ❤️ عصر رفتم غربالگيري خداروشكر حال جفت ني ني ها خوب بود 🥰🥰 جواب آزمايش هم پس فرد ...

الهی دوقلو داری خوشبحالت مبارکت باشه، دارو خورده بودی؟؟؟ 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
سلام دوستاي گلم ❤️ عصر رفتم غربالگيري خداروشكر حال جفت ني ني ها خوب بود 🥰🥰 جواب آزمايش هم پس فرد ...

ای جاااااان💖💖💖💖خداروشکر که سالمن

و خداروشکر که دختر و پسرن 💃💃💃💃💃💐💐💐💐

تبریک میگم عزیزم 

دعا کن برای منم اتفاق بیافته،الان ۳تا قلب داره توی بدنت میزنه،دعا کن واسم🙏🙏🙏🙏🙏

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲
2731
یعنی چی؟نه بابا اینا کلاه بردارین.توجه نکن

عزیزم من هرماه آخرین دوشنبه ی ماه از دو گیگ تا پنج گیگ میگیرم 

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
چرا درسته هر هفته همراه اول بسته هدیه یک روزه میده اسمش دوشنبه سوریه

هر هفته نه آخرین دوشنبه ی هرماه

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
2738

وااااااااای جونم خوشخبر باشی عزیزم

الحمدالله که نتیجه اونهمه انتظار و سحتی رو خدا به این شیرینی بهت داد 

مباااااااااارکت باشه این شادی 

انشالله به سلامتی فرشته هات بغل بگیری❤️❤️❤️

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
الهی دوقلو داری خوشبحالت مبارکت باشه، دارو خورده بودی؟؟؟ 

ممنوووون عزيزم قسمت خودت 

ivfكردم 😊

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
ای جاااااان💖💖💖💖خداروشکر که سالمن و خداروشکر که دختر و پسرن 💃💃💃💃💃💐💐💐💐 تبریک میگم عزیزم ...

قربونت بشم عزيزم من هميشه دعاگوي شما دوستاي مهربونم هستم 

انشاالله زود زود مامان دوقلوها بشي 🤲🏻🤲🏻🤲🏻 🌹🌹🌹

گودوووو عزیز دلم خداروشکر الحمدلله. بسلامتی و دل خوش بغلشون کنی. 

فدات عزيز انشاالله شما هم اين دوران رو به سلامت بگذروني 🤲🏻❤️🤲🏻

ممنوووون عزيزم قسمت خودت  ivfكردم 😊

عزیزم تبریک میگم به سلامتی

انشالله بارداری و زایمان راحتی داشته باشی و نی نی هات به سلامت بیان تو بغلت

چند بار انتقال دادی؟ کار خاصی کردی بعد از انتقال؟

خدایا شکرت 🙏🏻❤️
2706