2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013692 بازدید | 355184 پست
اعظم جون من الان رفتم 5 تا روژان گرفتم احتمال زیاد دوم موعدمه بنظرت یکی فردا بزنم هاله میندازه؟  ...

احتمال داره حاله بیفته...ولی اگ نیفتاد نا امید نباش .گاهی بتا اوایلش کم بالا میره این بی بی ها هم بتا بالا رنگ میگیرن

الهم صل علی محمد و ال محمد
یعنی چی؟نه بابا اینا کلاه بردارین.توجه نکن

چرا درسته هر هفته همراه اول بسته هدیه یک روزه میده اسمش دوشنبه سوریه

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله به امید خدا...راستی ی نفر تاپیک زده بود همراه اول بسته رایگان میده *۱۰۰*۶۴#  ببین براتو ...

آره هر هفته میده اسمش دوشنبه سوریه بسته یک روزه هست

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
2731

دوستان سلام،شبتون بخیر🌷🌷

میشه واسم خیلی زیاد دعا کنید،از ته دل

همه علایم پری رو دارم و دارم داغون میشم

شوهرم یه حرفایی عجیب و غریب میزنه ازش میترسم،میترسم از اینکه بخواد واقعا انجام بده

خیلی زیاد دعام کنید،یا بچه بهم بده یا یه عقلی به شوهرم😁😁😁😁😁

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲
من زدم برام امد از ۵ صبح تا ۵ بعد ظهر ۲ گیگ نوشته هدیه رایگان

منم زدم زده 5 صبح تا 5 بعداز ظهر چهار شنبه یعتی از فرداست تا چهارشنبه؟؟؟؟ 

من زدم برام امد از ۵ صبح تا ۵ بعد ظهر ۲ گیگ نوشته هدیه رایگان

مشترک گرامی،
بسته هدیه دوشنبه سوری از ساعت 5 صبح تا ساعت  17 روز چهارشنبه تاریخ 1398/08/01 برای شما قابل استفاده خواهد بود. حجم هدیه 5 گیگابایت اینترنت رایگان می باشد.یعنی از کی تا کی؟؟؟؟ 

2738
خیلی خوبه...هر دوشنبه بده ک عالیه 

هر دوشنبه میده الان چند ساله

2706