2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013677 بازدید | 355184 پست
ماشاله به این دختر ورزشکاریه واس خودش ها. 

اره ماشالله جنب و جوشش خییییلی زیاده .عاشق بلند و ارتفاع ...۲ سال پیش تو حیات خونه بابام داشت نگاه میکرد بالا گفتم چی شده؟؟گفت دارم فکر میکنم چطوری برم بالا رو پشت بوم بشینم 😰

الهم صل علی محمد و ال محمد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا مال منم هردوتا دخترام همینجورن بهشون میگم هایپر😀😀😀😀😀

برعکس شده انگار دخترا زرنگ ترن ...پسر خواهر شوهرم با تعجب نگاش میکنه تو ۳ ثانیه از لوله گاز بالا میره دستش میزنه به سقف  از بالا میپره😁

2728
اره ماشالله جنب و جوشش خییییلی زیاده .عاشق بلند و ارتفاع ...۲ سال پیش تو حیات خونه بابام داشت نگاه م ...

وای عاشقش شدم.خ بلا

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
آره بچه ها راست میگید من دوتا بی بی چک خریدم مثل اینکه اشتباه داده برم قطره چکونی بخرم

عزیزم واسه بی بی چک زدن هم زوده ...شما باید واسه این که جواب بی بی چکت کاذب نشه تا ۱۶ روز بعد امپول صبر کنی همه جا گفتن ۱۴ روز ولی تو ۱۴ روز هم بین بچه ها کادب زیاد بود 

2738
قربونت عزیزم انشالله قسمت خودت بشه ی نی نی شیطون بلا😍😍

ایشالا😍😍

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
عزیزم خودت داری میگی روز ۲۴ تخمک ازاد شده ...حدودا ۱۲ تا ۱۶ روز بعد ازاد شدن تخمک  پریودی میاد. ...

سو نو دادم روز 14 و 16 

ی عالمه فولیکول بود که دکتر سونو هم فهمید دارو خوردم

روز 14 بزرگترین سایزشون 12 میل بود 

روز 16 دوباره رفتم سونو که ی فولیکول به 16 رسیده بود 

خدای خوبم سپاس
سو نو دادم روز 14 و 16  ی عالمه فولیکول بود که دکتر سونو هم فهمید دارو خوردم روز 14 بزرگترین ...

طبق کیت ک گفتی روز ۲۴ پر رنگ شده سیکلت طولانی تره ..عکس کیت هات بزار ببینم واقعا ۲۴ ازاد شده؟اخه ۹ روز بعد اخرین قرص دیگه نهابت ک ازاد بشه

طبق کیت ک گفتی روز ۲۴ پر رنگ شده سیکلت طولانی تره ..عکس کیت هات بزار ببینم واقعا ۲۴ ازاد شده؟اخه ۹ ر ...

عکسش نگه نداشتم

چون تخمک گذاری هام درد داره و ترشحات سفید رنگ دارم متوجه روز تخمک گذاری میشم 

خدای خوبم سپاس
عزیزم واسه بی بی چک زدن هم زوده ...شما باید واسه این که جواب بی بی چکت کاذب نشه تا ۱۶ روز بعد امپول ...

آره عزیزم درسته مگه نمیگن تا 14 روز مثبته کاذبه؟؟؟؟ واسه من کلا منفی منفی مطلق شد حتی ذره ایی هاله😐

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
فاطمه یادم نیست فقط یادمه خیلی براق و درشت بوود نگین تعبیرش چیه ؟؟

انگشتر نگین دار برای زن باردار یعنی پسر ‌واسه همین پرسیدم

کلن انگشتر طلا معنیش خیلی خوبه عزیزم

انشالله خیره الهام جان

راستی من هرروز دارم صدتا صلوات رو به نیتت میفرستم تا روزی که باردار بشی عشقم❤️❤️❤️

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2706