2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013672 بازدید | 355184 پست
بچه ها جواب سوال منم بدید لطفا دوساله منتظر بچه م چ جوری با کیت روز تخم گذاری بفهمم؟؟؟؟؟؟؟؟روز ...

بستگی ب سیکلت داره اگ سیکلت کوتاهه از روز۹کیت بزار روزی ک خط پایینی مثه بالایی پررنگ شد و حتی پررنگ ترم شد یعنی ب تخمک گذاری نزدیک میشی و احتمالا ۱۲ساعت دیگ تخمک آزاد میشه. کیت بعدیو ک گذاشتیو دیدی خط پایینی کمرنگ تر بالایی شد این یعنی تخمک آزاد شده واسه همین اگ مثلا صبح دیدی خط پایینی خ پررنگه بعدازظهرم دوباره بزار ببین کی کمرنگ میشه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان بی بی چکه یا کیت تخمک گذاری؟ اینکه شبیه کیت تخمک گذاریه؟

بی بی چکه عزیزم😥

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
عزیزم انشاالله بارداری.این خطی که من میبینم بارداری😍😍

نه دیر افتاد

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
2728
پنج تا فولیکول داشتم گفتم حتما دوقلو میشه چرااااا چرااااا چرااااا حالا دوباره خرما دارچین دوباره، گر ...

چی شده دختر ؟

خب منفی بشه 

مال منم منفی بود 

بذار ان شاءالله موعدت بگذره میری آز میدی 

تا پری لعنتی نیومده امیدوار باش و ان شاءالله هم نمیاد 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
یک هفته مونده تا پری بی بی زدی!! خیلی زوده که

میگن 13،14 روز از امپول بگذره بی بی بزنی درست درمیاد 

2738
😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐رفتم دستشویی از ناراحتی داشت گریه ام درمیومد گفتم چرا حتی یه هاله نیوفتاد پنج دق ...

آبرو واسمون نزاشتی تبسم اینک کیت تخمک گذاریه

با این میخوای بفهمی بارداری یا ن😐😐

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
مطمعنم منفی هست چون همون ثانیه رنگ نگرفت منم انداختم سطل و رفتم دوباره رفتم از سطل بردارم که بگردم ی ...

این که خط داره دختر خوب 

ضمنا همیشه از قطره چکانی ها بگیر نه اینا 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
بی بی چکه عزیزم😥

یعنی اینم بیبی چکه؟؟؟

عزیزم شما که موعدت هنوز فردا بود.انشاالله ماه بعد بارداری

اره همین نمیدونم چرا با این ماه میشه سه ماه ک پریودم همش عقب جلو میشع ماه اول سه روز زودتر شدم ماه دوم سه روز دیرتر شدم حالا باز ی روز زودتر 😥

نخیررررررم بی بی ساده ست قطره چکانی نگرفته😛😛😛😛

واااا.مثه کیته😮😮😮

اینجوری ندیده بودم🤔🤔🤔

😋😋

فکر کردم دچار توهم شده🙈🙈

2706