2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014433 بازدید | 355184 پست
بچه ها من شدید علایم پری رو دارم فقط نسبت به قبل خیلی ترشح دارم قبلا نزدیک پری ترشحاتم خیلی خ ...

انشاالله بارداری عزیزم.یکی از علائم بارداری ترشحات زیاده.

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742

صبای عزیزمممم خیلی بهت تبریک میگم...خیلی از پستی که نوشته بودی بالاخره مامان شدم کیف کردم حالمو نمیتونم با این جمله ها بگم فقط خییییلی زیاد خوشحالم برات انشالله بهترینا بری خودتو نییت رقم بخوره💜💜

@صباجوووونمم    

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
لیمو ترش هم نخورده بودم پریشب قیمه خورده بودم واسه شام  دیشب هم گوشت چرخکرده که باز دیشب هم گر ...

اخی اعظم جون میدونم چی کشیدی منم دقیقا همون شب از شدت معده درد زمینو چنگ میزدم. علتش هم نفهمیدم چی بود. مردم و رنده شدم. الان بهتری؟

خدا جونم دوست دارم! شکرت...
وای مامان مهرسا جون اینجوری که اذیت میشی منم دخترامو لوس. بار آوردم اما نه دیگ تا این حد برا خودشون ...

اره واقعا...😩...کمکم هم میکنه تو کارا ولی خوب بعضی کارهاش هنوز پای خودمه 

الهم صل علی محمد و ال محمد
2740
مامان مهرسا جون عزیزم آز سومش همونه کهتعداد152 میلیون هست اینو بعد از یک هفته تخلیه به دستور مختاریا ...

اره عزیزم از سومش خیلی عالیه. با این اسپرم ها شانس پسر دار شدن خیلی زیاده.انشالله که ی ی گل پسر خوشکل میشه👶

مامان مهرساجون من تیر مرداد و شهریور درست سر موقع 27 یا 28 روز پریود میشدم حالا امروز 33 روز هست هنو ...

احتمالا بخاطر تعقیر فصل ها یکم جابه جا شده ..ورزش خیلی خوبه کمک میکنه منطم بشی ..برای بارداری اونم جنسیت باید خیلی دقیق و منظم باشی تا روز تخمک گذاری باشه حتما...عسل و سیاه دونه هم خیلی کمک میکنه تو پریووی تا تخمک گذاری بخوری

سلام خوبی عزیزم،من ۱۳سیکلمه یه ۵روزی هس کِ مثانم بهش فشار خیلی میاد ترشح خیلیی کم دارم اونم لوسیونی ...

عفونت ادراری فقط با ازمایش معلومه..ولی این علامت هایی ک میگیه به عفونت خیلی میخوره...اب یه مدت زیاد بخور تند تند تخلیه کن ..بعدش اگ خوب نشدی ازمایش کشت ادرار بده اگ عفونت بازم بود باید مترونیدازول بخوری تا خوب بشه.اخه چرا خودت و میگیری نمیری خیلی برا کلیه بده به فکر خودت باش دختر😘😘😘

اعظم جان من ویارم چیزای شور غذاهامو باید نمک بزنم بخورم پنیر شور دوس دارم. شما ویار این مدلی نداشتین ...

منم چیزای شور و ترش دوس داشتم البته هم سر دخترم هم پسرم 

من ویارام فرقی نمیکرد فقط ایندفعه تا سه ماه تهوع داشتم و بیحال می افتادم و تنها جیزی که باهاش آروم میشدم جوجه کباب و آلبالو ترش و آش دوغ بود 

شکمم و پاهام یخ بود ولی در کل گرگرفتگی داشتم 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
اعظم جان ی وقت کیسه صفرات نباشه من سابقه داشتم میدونم ،لطفا ی متخصص داخلی برو و قبلش ی سونو از کیسه ...

آره گلم آبجیم هم دقیقا همین علائم رو داشته 

ببینم وقت میکنم برم 

امروز که وقت دکتر قلب دارم میدونم حداقل پنج شش ساعتی اونجا معطل میشیم 

باید فردا یا پس فردا برم گوارش 

مرسی که گفتی 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
2706