2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013672 بازدید | 355184 پست
الهی بمیرم عین دیشب من  فقطمت نزاشتم شوشوبفهمه کریه نی کنم رواشمای من خیلی حساس اصلا قاتی میکن ...

آره همسر منم لای گریه هاش میگفت من اصلا بچه نمیخوام خودت اصرار داری 

ناراحتی تو ناراحتم میکنه 

بیچاره اون اصلا مخالف بچه س😅

هواتو از سرم بیرون نکردم تو تنها حسرتم روی زمینی😔 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلیییی بدجنسی جیگر خیلی 😄😄😄😄 اسم اصلیت چیه؟

چراااااااااااااا

خب فکر کردم یادش میره

اسم منو ک همه میدونن.تو چراااااا نمیدونیییییییی

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2731
از فاطمه دریا 😄😄😄😄من دوبار

ن از دریا نپرسیدم فاطمم خودش گفت

این ماه بیشتر نمیری ؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
انشاالله ماه بعد با قدرت برو 

ماه های قبل با قدرت میرفتم این ماه سریع میرفتم خودمو خالی میکردم انقد دیگه نا امید بود 

فک نکنم این ماهم تلاشی بکنم😣

هواتو از سرم بیرون نکردم تو تنها حسرتم روی زمینی😔 
2738
نه‌ پری لعنتی نیومده 😭😭😭😭 غروب انقد گریه کردم  شوشو هم گریه های منو میدید زار زار گریه می ...

ای وایییی عزیز دلم چرا اینجوری شدخب. توروخدا خودتو اذیت نکن و قوی باش اجی شوهرتم روحیش خراب میشه.باورکن دلم کباب شد اینجوری گفتی. عزیز دلم درکت میکنم. حتما برو دکتر و سونو ببین مشکل چیه. 

سلام من ۳ ۴ ماهه اقدامم برام دعا کنین

نینی قشنگم مامان و بابا خیلی منتظرتن. برو و به خدا بگو خیلی زود تورو بیاره پیش ما. ما خیلی وقته در حسرت گرفتن دستای کوچیکتیم.  به خدا بگو مامانم داره از دوری فرشته کوچولوش دق میکنه. برو به خدا بگو مامانم خیلی تنهاس اجازه بده برم پیشش. ما چشم به راهتیم عزیزدلم. دختر یا پسر بودنت فرق نمیکنه. تو فقط بیا و حال دل ما رو خوب کن‌. میشه برای باردارشدنم صلوات بفرستی؟ دلم خیلی محتاج دعای همتونه    
ماه های قبل با قدرت میرفتم این ماه سریع میرفتم خودمو خالی میکردم انقد دیگه نا امید بود  فک نکن ...

نگو اینجوری عزیزم

ایشالا این ماه باردار میشی

آره همسر منم لای گریه هاش میگفت من اصلا بچه نمیخوام خودت اصرار داری  ناراحتی تو ناراحتم میکنه& ...

بخداااا شوهرمنم میگه آنیا بسه نازاونو میکشیم هرچی خواست واسه ش تامین می‌کنیم 

ولی متنی خوام اگه بدونه اقدام به بارداری نابودم میکنه دیگه عمرااا راضی بشه

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋
2706