2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013657 بازدید | 355184 پست
سلام الدوز جان خوبی فرشته کوچولوی نازت خوبه اره دادم گفت ۹۰ درصد پسر توکل به خدا 

خداکنه پست منوزودتربخونه😅😅😅😅😅😅

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
سلام الدوز جان خوبی فرشته کوچولوی نازت خوبه اره دادم گفت ۹۰ درصد پسر توکل به خدا 

عزیزم نه که بخوام بگم ازمایش خطا داره ولی تا انومالی سعی کن به کسی از جنسیت بچت نگی بعضیا حسودن 

خدایا شکرت❤️❤️❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هی شبنم جان دلم خون همش استراحتم چرا تغییری نکردازسونو قبل تاالان!! 😢

۳ماه اول خ حساسه.این ۳ماهو رد کنی خونریزیت قطع میشه

خدای نکرده اگ میخواست طوری بشه اول ک ب خونریزی افتادی میشد

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
واااای چه عالی خدا رو شکر به آرزوش رسید ان شاا... تو هم بزودی کلمه پسسسسر رو از زبان دکترت بشنوی

عزیزمنی توعشقم..انشالله قسمت همه...ال آی بهتره عزیزم؟اذیتت نمیکنه..راستی هبرداذی فاطمه شجره هم بارداره

2731
هی شبنم جان دلم خون همش استراحتم چرا تغییری نکردازسونو قبل تاالان!! 😢

من سر دخترم کلا تا پنج ماه کامل استراحت مطلق مطلق شدم آمپول هر روز میزدم تا جفتم اومد بالا و لکه بینیم قطع شد حتی نشستن ضرره فقط خوابیده اجازه حتی به پله رو نداشتم بعد اون که جفتم اومد بالا و طول سرویسکم زیاد شد از مطلقی دراومدم ولی احتیاط میکردم

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏

حتما که پسره عزیزم خدا رو شکر به آرزوت رسیدی

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
2738
بچه ها نی نی من ببخشید چند روزه اسهال کته ماست هم بدش میاد چی بدم براش خوب باشه؟

نعنابراش دم کن بخوره عااالیه...پودر کیدی لاکت هم خوبه هرروزتوآبمیوه بریزی بخوره..چن وقتشه

خداکنه پست منوزودتربخونه😅😅😅😅😅😅

کی🤔🤔🤔

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

منم دلم میخواد باردار باشم اونم دوقلو یااا سه قلو دو پسر یه دختر که با دخترم جمعشون جمع بشه و تا انومالی به هیچ کس نگم بعد با اسم بگم چین🙏🙏🙏ای خدا ارزومو برآورده کن، این ماه همه پرییود شدن منم میشم😞

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
2706