2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013657 بازدید | 355184 پست
جدییییی بارداری شیمیاییی چیه دیگه؟؟؟

بچه رو سقط کردی رفت🤔

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@**_شجره_ى_طوبى_**     @مامان_مهرساخانم ‍  @ftm0210     @daryaa61 ...

مژگان من هاله میبینم عزیزم ای کاش میتونستی یه آزمایش بتا بدی 

آخه میدونی من سر بارداری دومم ماه اول پری دیده بودم شاید برا توهم اینجوریه

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
اخه چراااااا؟ علتش چیه؟؟؟ یعنی موفق به لانه گزینی نشده؟؟؟ تروخداااا کمکم کنین دارم دیونه میشمممم

دارم شوخی میکنم

بعضیا باردارنو پری میاد.ولی بعد ی روز ک بیبی چک دیگ درست نیس

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2728
مژگان من هاله میبینم عزیزم ای کاش میتونستی یه آزمایش بتا بدی  آخه میدونی من سر بارداری دومم ما ...

اخه خونریزی شدید مگه میشه؟

حالا به شوشوگفتم بی بی چک بیاره ببینم چی میشه

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋
اخه چراااااا؟ علتش چیه؟؟؟ یعنی موفق به لانه گزینی نشده؟؟؟ تروخداااا کمکم کنین دارم دیونه میشمممم

دوباره بیبی بزار

نطفه تشکلی میشه ولی نمیتونه خوب  لانه گزینی کنه 

واسه همین بیبی چک رنگ‌میگیره ولی پریود میاد 

و بالای ۹۰ درصد اونایی که اینجوری شدن ماه بعد باردار شدن 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
2738

یعنی بی بی مثبت میشه ازمایش مثبت میشه اما بتا یه دفعه میاد پایین

من ماه پیش اونطوری شدم خیلی سخت بود😔

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
دارم شوخی میکنم بعضیا باردارنو پری میاد.ولی بعد ی روز ک بیبی چک دیگ درست نیس

آخه میدونی دیروز دادم بهش نگا نکردم

اما الان دست الی جونودیدم گفت بی بیش هاله داشته منم خواستم بگم هاله بیخودی نیست من پریودشدم بی بی هم منفی ولی نگاااا که کردم حاله داشت

دارم شوخی میکنم بعضیا باردارنو پری میاد.ولی بعد ی روز ک بیبی چک دیگ درست نیس

خب بی بی من که دیدی یکیش کاملا منفی بود یکیش هاله کمرنگ داشت ولی بعد چهارساعت پررنگ شد

نطفه تشکلی میشه ولی نمیتونه خوب  لانه گزینی کنه  واسه همین بیبی چک رنگ‌میگیره ولی پریود م ...

واسه اینک لانه گزینی خوب انجام بشه چی بخورم؟

آناناسو عنبه دوسندارم

یعنی بی بی مثبت میشه ازمایش مثبت میشه اما بتا یه دفعه میاد پایین من ماه پیش اونطوری شدم خیلی سخت بو ...

شجره گریه می‌کنم گیج شدم این یعنی چی؟

خطر که نداره یعنی مشکل دارم؟برم دکتر؟

خیلی نگرااااالنم😭😭😭😭😭

اخه خونریزی شدید مگه میشه؟ حالا به شوشوگفتم بی بی چک بیاره ببینم چی میشه

دیروز شما گفتین یه لخته شبیه تکه گوشت دیدین؟

شاید سقط شده😔

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
شجره گریه می‌کنم گیج شدم این یعنی چی؟ خطر که نداره یعنی مشکل دارم؟برم دکتر؟ خیلی نگرااااالنم😭😭😭 ...

بی بی چکت چی بود

2706