2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013839 بازدید | 355184 پست
امیدوارم زایمانم راحت باشه  از حالا غصه اونو میخورم آخه خانوادم نمیدونن من ناراحتی قلبی دارم ح ...

عزیزم ،انشاءالله همه چیز عالی پیش میره 

چندم تارخ سزارینت میشه عزیزم؟

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
راستی رز جان تو عکس رنگی رفتی ؟  الان یک ساله مرتب اقدام میکنی ؟

نه عزیزم ننداختم 

یکساله اقدام هستم ولی مثلا سه ماه تابستون رو کیست داشتم و بی اقدام نداشتم ،،،ماههای قبل هم یک اقدام داشتم و با اینکه به بهانه ی مثلا فولیکول چپ کنسل میکردم 

ولی باور کن به اندازه ی ده سال انگار منتظر بودم انقدر بهم سخت گذشته ،،،لذت هیچی رو‌نبردم،،،نه غذا ،نه مسافرت و نه هیچی 

الانم میگم خدایا فقط بهم ی دونه بده حالا هرچی سد ،شد فقط دیگه راحت بشم از فکرو خیال

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ،انشاءالله همه چیز عالی پیش میره  چندم تارخ سزارینت میشه عزیزم؟

دکتر گفته 7 آذر که فک نکنم تا اونموقع بتونیم تحمل کنیم نهاتش اول آذر دیگه باید عمل کنه 

ولی خب میدونی که در معرض زایمان زودرسم به 37 هفته برسه باید کلامو بندازم هوا 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
دریا جون ممنونم عزیزم خیلی کامل بود ... فقط این یعنی اینکه فقط آبش رو میدیم آقا میخوره؟

چون دقیقا هر کاری خودم انجام دادم نوشتم

بله عزیزم فقط آبش رو میخوره

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2728
نه عزیزم ننداختم  یکساله اقدام هستم ولی مثلا سه ماه تابستون رو کیست داشتم و بی اقدام نداشتم ،، ...

عززم ایکاش وقتتو تلف نمیکردی 

بخدا جنسیت دست خداست 

البته درکت میکنم من خودم میدیدی توی یه ماه سه بار سونو میرفتم چقدر کیت میزدم تا یه اقدام برم ولی خب چی شد ؟

یک سال و نیم الکی وقتم هدر شد ایکاش همون اول به این نتیجه میرسیدم که همه اینا الکیه و اقداممو با لذت و بدون استرس مرفتم 

رژیم اینا که الکیه 

به نظر من چیزی میتونه موثر باشه کیفیت اسپرم مرد هست 

دقت کنی همه اونایی که شوهرشون عمل واریکوسل داشته بچشون پسر شده 

من توی اطرافم که انجوری بوده 

عززم ایکاش وقتتو تلف نمیکردی  بخدا جنسیت دست خداست  البته درکت میکنم من خودم میدیدی توی ...

سلام اعظم جونم...خوبی فداتشم؟

چقدر ذوق میکنم برات میبینم دیگه تیکرت داره به انتها میرسه...همیشه بیادتم و دعات میکنم

نگران نباش همون خدایی که بهت داده با تمام مشکلاتی که برات پیش اومده تا حالا برات نگه داشته،بقیه راه هم برات نگهدارشه

شرایطت رو درک میکنم خیلی سخته ولی من الآن که به آرش نگاه میکنم و میبینم چیزی نمونده یکسالش بشه،میگم آرش مامان پارسال اینموقع نمیدونی چه حالی داشتم خداروشکر که صحیح و سالم کنارمی

ان شالله تو هم سال دیگه اینموقع حال الآن منو داری

برات آیه الکرسی میخونم که دلت غرق آرامش باشه تا پایان راهت

میبوسمت...خیلی برای منو آرشم دعا کن،الآن دعات گیراست

خدایا آرزوی داشتن بچه رو به دل هیچ زنی نذار...من براتون خدا را آرزومندم...خدایا بچه های همگی رو به پدر و مادرهاشون ببخش...پسرهای قشنگ منم در پناه خودت حفاظت کن🙏🙏🙏🧿🧿
سلام اعظم جونم...خوبی فداتشم؟ چقدر ذوق میکنم برات میبینم دیگه تیکرت داره به انتها میرسه...همیشه بیا ...

سلام آنای عزیزم خوب عشقم؟

آرش جونم چطوره ؟ ان شالله چن سال دیگه عکس موفقیت ها و بعد عروسیش رو بذاری و خوشحالمون کنی خدا واست حفظش کنه و دلتون هممیشه شاد باشه کنار هم 

قربونت برم که بیادمی 

والا آنا میبینی که هفت خان که سهله 14 خان دارم رد مییکنم 

فقط خدا کمک کنه بچم صحیح و سالم . بموقع بدنیا بیاد بلکه این همه عذابی که این مدت کشیدم کمی جبران بشه 

بخدا دستامو ببینی این دو شب نمیتونستن رگ پیدا کنن یه جوری کبود کردن نازنین بیچاره هی نگاه مکنه میگه چرا دستات اینجوری شده مامان من میترسم 

فدات رز عزیزم  احتمالا امروز خدا باز داره فک میکنه آپشن جدید چی اضافه کنه به این بارداری من&nb ...

عزیز دلم خیلی سخته شرایطت میدونم.امیدوارم با یه زایمان راحت و بغل گرفتم پسر نازت تموم این روزا یادت بره.🙏🌹🌹

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...
2738
عززم ایکاش وقتتو تلف نمیکردی  بخدا جنسیت دست خداست  البته درکت میکنم من خودم میدیدی توی ...

عزیزم شما شوهرت آز داده بود قبل باردار شدنت؟یعنی کیفیت اسپرم چطوری باشه خوبه برای جنسیت پسر؟

عزیز دلم خیلی سخته شرایطت میدونم.امیدوارم با یه زایمان راحت و بغل گرفتم پسر نازت تموم این روزا یادت ...

فدات عزیزم 

ان شالله شما همین ماهگل پسرتو باردار میشی و دل مارو شاد میکن 

سلام آنای عزیزم خوب عشقم؟ آرش جونم چطوره ؟ ان شالله چن سال دیگه عکس موفقیت ها و بعد عروسیش رو بذاری ...

عزیزدلم خداروشکر خوبم

آرش هم خوبه حسابی هزارماشالله شیطون شده و شیرین

نمیدونی چه جوری بوسم میکنه...میخوام بمیرم براش

ان شالله بزودی خودتم این احساس منو درک کنی و کلی لذت ببری

الهی بمیرم برات که اینقدر بارداری سختی داشتی...خدارو قسم میدم یه بچه سالم و تپل قسمتت بشه که دردای این روزها فراموشت بشه

میفهمم چقدر سخته زایمان زودرس و بچه ریز و بعدم حرف مردم که من یکی دیگه ذهنم پر شده از این حرفا و تیکه ها که چقدر بچه ت ریزه وااا چقدر سبکه

دیگه بدنم سر شده و چقدر توی تنهاییهام بخاطر زخم زبونا دل و شکسته م اشک ریختم و جلوی دیگرون اشکامو خوردم که کسی نفهمه

ان شالله که تو هیچکدوم از اینا که من میگم رو نداشته باشی و همه چیز اوکی باشه برات

خدایا آرزوی داشتن بچه رو به دل هیچ زنی نذار...من براتون خدا را آرزومندم...خدایا بچه های همگی رو به پدر و مادرهاشون ببخش...پسرهای قشنگ منم در پناه خودت حفاظت کن🙏🙏🙏🧿🧿
فدات عزیزم  ان شالله شما همین ماهگل پسرتو باردار میشی و دل مارو شاد میکن

ممنون از محبتت عزیزم.این ماه که اقدام ندارم انشاالله اگه شوهرم رضایت بده ماه بعد اقدام میکنم.

عزیزم شما شوهرت آز داده بود قبل باردار شدنت؟یعنی کیفیت اسپرم چطوری باشه خوبه برای جنسیت پسر؟

آره عزیزم حداقل سه بار قبل بارداری آز داد 

یادمه اولین بار که بردمش پیش فوق تخصص زنان نگاه کرد گفت با این اسپرم پسردار شدنت مهاله

موتیلت و مورفولوژی کم بود 

یادمه موتیلتی 42 بود عنی فقط 42 درصد اسپرم ها زنده بودن و مورفولوژی هم زیر 10 

یعنیی از همون 42 درصو اسپرم زنده فقط 10 درصد شکلشون درست بود 

بعد عمل موتلیتی بالای 60 رسیو و مورفولوزی هم به 40 

تعداد هم از 62 به 110 اینا رسید

فدات عزیزم  ان شالله شما همین ماهگل پسرتو باردار میشی و دل مارو شاد میکن

من که دیگه اینقدر دیدم و شنیدم که بعضیا بدون رژیم پسر و با رژیم دختر دار شدن کلا رژیم و بیخیال شدم و خیییلی کم رعایت میکنم.خدا انشاالله خودش بخواد و بهم پسر بده.

آره عزیزم حداقل سه بار قبل بارداری آز داد  یادمه اولین بار که بردمش پیش فوق تخصص زنان نگاه کرد ...

واسه آزمایش شوهر من مورفولوژی نزده.فقط زده موتیلیتی ۸۹_تعداد۱۰۸-.ابنرمال فرم۲۵_گریدa16 و گرید b50_به نظرت چجوریه؟

2706