2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014258 بازدید | 355184 پست
نه فرقی نداره. اولیه

آره به گفته آیدا جون بعد پاکی یه روز در میون اقدام کن 

اقدام اولته این ماه؟

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط یه سوال دیگه دارم در مورد سیکل.من هر ماه ۳ روز جلو میندازم برای محاسبه اومدم دوره هام تو یک سال اخیر رو نگاه کردم دیدم ۲۸روزه بیشتره ، حالا روی اون حساب میگم ۲۸ روزه درسته آیا؟ 

منتظر یه اتفاق خوبم خدایا لطفااااا🙏🏻
2728
فقط یه سوال دیگه دارم در مورد سیکل.من هر ماه ۳ روز جلو میندازم برای محاسبه اومدم دوره هام تو یک سال ...

ربطی نداره ،اولین روزی که خونریزی داری تا روز قبل پریودی ماه بعدی روحساب کن میشه طول سیکلت ،تخمک گذاری هم 14 روز قبل از پریودی اتفاق میفته اکثرا

2738
ربطی نداره ،اولین روزی که خونریزی داری تا روز قبل پریودی ماه بعدی روحساب کن میشه طول سیکلت ،تخمک گذا ...

میدونم یعنی میگم سیکلام  ثابت نیست مثلا یه ماه ۲۸ روزه یه ماه ۳۰ روزه یه ماه ۲۷ .

منتظر یه اتفاق خوبم خدایا لطفااااا🙏🏻
مامان حنانه جون من و هلن هم هستیم 😊 همون دوازده بخون اذیت نشی من به دعا و دل پاک همه مخصوصا شما که ...

قربونت عزیزم لطف داری شما 

واسه هرسه تون فرستادم عزیزم ان شاااله که خدا قبول کنه

الهام جان صلواتتون رو فرستادم تصمیم دارم هرروز که بتونم براتون صدتا صلوات بفرستم تا وقتی بهم خبر با ...

الهی من فدات شم عزیزم خودتو اذیت نکن ،من بدون چشم داشت برات ختم گرفتم گلم ،خدا سلامتی و دل خوش و اولاد پسر قسمتت کنه به حق علی

فاطمه جان من تخمدان راستم کم کاره اکثرا از چپ تخمک ازاد میکنم ،گفتم اگر بشه ی چند سری بادکش کنم برم سونو ببینم فرقی میکنه یا نه

2706