2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013656 بازدید | 355184 پست
دروغ نگوووووو

به جون مامانم دروغ نمیگم رفتم دسشوییی دس کشیدم دیدم صورتی رنگ وعلایمشم دارم بازم رفتم دوباره دیدم معذرت می خوام مگه دس بکشم معلوم وشه وگرنه نیست فعلاااا

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشاءالله حامله ای  یه دختر دارم امشب تولد5سالگیش بود همش میگه مامان حامله ای نه میگم نه عزیزم ...

شدی چوپان دروغگو

بگو الکی میگی

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2731
اره چندتاشونم و میشناسم ،نزله سرد براچی بهت داده؟خلط پشت حلق داری؟؟

نمیدونم نه بابا گفت برا اینکه طبع بدنت گرم بشه. خیلی عجیبه داروهاش همش برا خلط و این چرت و پرت ها بود میگه این دارو ها کار پاکسازی رحم و ااماده کردنش برا باروری انجام میده تخم هویج هم داشت رازیانه هم دودل بودم براخوردنشون دکترم گفت بهم اعتماد کن من تخصصم داروهای گیاهیه. الله اعلم

اره چندتاشونم و میشناسم ،نزله سرد براچی بهت داده؟خلط پشت حلق داری؟؟

الهام جان صلواتتون رو فرستادم

تصمیم دارم هرروز که بتونم براتون صدتا صلوات بفرستم تا وقتی بهم خبر بارداریت بدی

الهام جان اگر رحمت سالمه فقط سعی کن گرم باشه البته نه زیاد گرم که نطفه رو بسوزونه 

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
کاش الکی بودوسرکاری😭😭😭🥺

شاید لانه گزینیه

سریای قبل پری با لک شروع میشد؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2738
شدی چوپان دروغگو بگو الکی میگی

منم دیشب همینو بهش گفتم 

اما نه مث اینکه راس میگه ولی من میگم لک لانه گزینیه پری نیس حالا ببینیم فردا چی پیش میاد

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
تیرکشیدن برا تخمکگذاریه. چندم سیکل اقدام داشتی؟سیکلات چندروزه؟ واضحتر بگو کیت هات چه روزایی رنگ گرفت

۲۸ روزه، هست من فقط ۲۲ مهر کیت گذاشتم.روزای 8-9-11-13-16 سیکلم اقدام داشتم

منتظر یه اتفاق خوبم خدایا لطفااااا🙏🏻
پد گذاشتم اگه تا صبح خونی نشد بی بی میزارم اگرم شد دیگه هیچی میمونه م واسه ماه بعد

انشالله به احترام این شب عزیز فردا بی بی میزنی مثبت میشه و پری نمیشی

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
۲۸ روزه، هست من فقط ۲۲ مهر کیت گذاشتم.روزای 8-9-11-13-16 سیکلم اقدام داشتم

عزیزم برا پسر اقدام میکنی؟

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2706