2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014377 بازدید | 355184 پست
 عزیزم من شنبه ساعت نزدیکای نه و ده شب موعدمه حالا امروز صب وسوسه شدم دو مارک لاوین رز و رودس ز ...

خب عزیزم چون هنوز به موعدت مونده دیر رنگ گرفته ان شاءالله بارداری امیدوار باش

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم عزیز دلم.خیلی لطف کردی بهم که لحظه آخر و خارج از لیست برای منم خوندی.🌹❤امیدوارم به همه ی آرز ...

عزیز دلم خارج از لیست نبودی جز لیست بودی شما فردا روز اخره ختمه ان شاااله که خدا قبول کنه

ان شااله شماهم تو این روزا و لحظه های مقدس  حاجت روا بشی 

نه بخور اشکالی نداره فقط ادویه گرم نخور

اعظم جون گفتی شوهرم چ امپولی بزنه ب کمپلکس؟؟

چی بود؟؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2728
از هر دو طرف نوه اوله. طرف مامانم اینا میدونستن ۷ماه منتظرم ولی سمت شوهرم نمیدونستن. بیخیال آیدا م ...

عزیزم فدات شم خدارو داری  انشاالله خدا همه ی امیدت باشه و کمکت کنه و خوشحال بشی اونقدر تو خوشحالی خودت مشغول باشی که هیچی برات مهم نباشه به امید خدا

عزیزم فدات شم خدارو داری  انشاالله خدا همه ی امیدت باشه و کمکت کنه و خوشحال بشی اونقدر تو خوشحا ...

کتک میخواااایاااا

چرااا جواب منو نمیدیییی😲😲😲😲😲

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
خودمو چشم زدم آخه من سربارداری دخترم بشدت تهوع داشتم و مدام بالا می اوردم حالم ناجوربود. 

آیدا جون تهوع و حال بهم خوردگی واسه بارداری دختر شدیده بارداری پسر چندان تهوع نداره 

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
@همسرممممممم     @mona29     @rooz97     عزیزان شماها بی بی نز ...

عزیزم منم هنوز نزدم اگه تا یکشنبه نیاد میزنم

علائم من فقط سینه راستم وقتی دس می‌زنی یکم درد داره وترشحم دارم حتی خیس میکنه ولی بی رنگ حالانمیدونم ربطی به بارداری داره اینه؟؟؟!!!😏😏😏😏

‌اینکه شکمم گرفته انگاردرازنشست رفتم ....

شما موعدت کی؟؟؟؟

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋
2738
خب کاش امروز بعدازظهر اقدامم رو کنسل کنم و اولیش رو‌امشب برم...ولی زودتر از ۱۲ شب نمیتونم  به ...

عزیزم اگه عصر بری بهتره فکر کنم چون شما دوتا آمپول هم زدی و تخمک هم وقتی آزاد میشه به سرعت شروع به کوچیک شدن و ضخیم شدن میکنه به نظر من دوتا اقدام مهمت میشه ۲۴ ساعت بعد امپول یکیش هم بذار ۳۶ ساعت بعد آمپول دیگه حالا اگه خواستی بازم اقدام کنی دیگه هر ساعتی که خودت دوست داری 

فاطمه جون مقدار جوش شیرین و آب رو میگی چقدر باهم مخلوط کردی عزیزم؟ممنونم 

یه لیوان آب بود و یه قاشق مرباخوری کمتر جوش شیرین

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
فاطم دوباره اشرف بی بی برام زدمنفی بودپس چراااانمیاااااد خدااااا

بایدبری دکتر کیستی جیزی نباش خدایی نکرده..اون دستش خوب نبوده😂😂😂بایدمن برات بزنم

مرسی عزیزم. ایشالا این ماه من برای تو ذوق کنم😍😍

عزیرم لک بینیت خوب شد؟

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
آره بهشون گفتم هیچ کس هیچ ذوقی نکرد عادت دارم به این رفتارا

جان من صبا ...من خانواده شوهرم اینجوری بودن موقع دخترام بهشون گفتم باردارم خیلی بی حس ن تبریکی ن هیچی ...هیچی میگم یعنی هیچ ذوقی نشون ندادن  بادجوداینک نوه اولشون بود مامان من باوجوداینک نوه 4میشد بیشترذوق کرد..حالاب اجاریم درسته زمان برد بارداریش ولی اونقد ذوق دارن ک نگو..ازالان توفکرن کادوچی ببرن براش..سونوآنومالی هم رفتع ولی من نپرسیدم چیه

2706