2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013713 بازدید | 355184 پست
اخه این ماه دوممه  ماه اول دو بار اقدام کردم هردو بار میریخت بیرون و باردار نشدم.😞😞کاش منم ز ...

خب منم اینو گفتم که بدونی هییییچ ربطی به بیرون ریختن نداره و ذهنتو از این مسئله پاک کنی

عزیزم تازه یه ماه اقدام کردی نباید دنبال دلیل بگردی 

به زودی باردار میشی ایشالا

يا امام رضا...بطلب❤️
نه خداراشکر هنوز نه دعا کن نیاددددد

ایشالا نمیاد

میدونم لحظه های زجر آوریه😟.امیدوارم واست با خوشحالی تموم بشه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب منم اینو گفتم که بدونی هییییچ ربطی به بیرون ریختن نداره و ذهنتو از این مسئله پاک کنی عزیزم تازه ...

ممنون. میسپارم ب خدا.خودش کمکم کنه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
چی بخورم از میوه وغذاواینا ؟؟؟

میوه همه چیز بخور.گرمی نخور فقط

ماکارونی بخور واست خوبه و سبزی

اون سری بهم گفتن اینا رو بخورم

2731
چی بخورم از میوه وغذاواینا ؟؟؟

موز گلابی اناناس انار سیب اینا خیلی خوبه ..‌غذا هم زعفرون و دارچین و این چیزا گرم توش نباشه بهتره سبزیجات خیلی حوبه ..من بعد پاکی تا موعدم مرتب هر روز اناناس میخوردم خیلی کمک کرد ب نظرم..دکترم همیشه بهم میگفت بخورم

الهم صل علی محمد و ال محمد
نه ظهر برو ک اسپرم ها هم ی جونی بگیرن اگ شرایط ظهر  و نداری صبح برو

ن همون ظهر میرم

2740
خسته نباشی دلاور(جیگر جون)

فداااات

من رابطه دوسدارم ولی الان ی حس اجبار دارم.ی جوریه همه چیز روتین باشه

دریا  جااااان     مبارک باشه گل پسرت مبارک باشه داداش دخترات، مبارک باشه عزیزدلم خی ...

لیانای مهربون ممنونم عزیز دلم 

یکدنیا ممنون

خدا نگه دار پسر کوچولوت باشه عزیزم 

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
ترریق جوش شیرین برای بار دوم هم داشته باشم عزیزم؟؟

من بیست دقیقه قبله هرپنج اقدامم تزریقو داشتم و دکترم تاکید میکرد فراموش نکنم 

حالا بازم نظرا متفاوته.....

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
ممنون خانم گل الهی که نی نی خودتم یه گل پسری باشه و به سلامت بیاد تو بغلت

دریا جونم سلام من تازه خبر رافهمیدم خییییییلی خوشحال شدم تبریک میگم دعا کن منم ین حال خوب راتجربه کنم

یه سوال چندهفتگی آزملیش را دادی؟؟

وسایز فولیکول چند بود که آمپول زدی وفرداشب اقدام داشتی؟؟

ممنون میشم راهنماییم کنی.

نازنین جون ماهی که لقاح شد چن بار اقدام داشتی ؟همون روز تخمکگذاری بوده فقط؟یا نه قبلش هم بوده؟

دوبار گلم من صبحش امپول و زدم شبش اقدام داشتم بار دومم  صبح بود  فولیکولم دو تا داشتم یکیش ۲۰ و ۲۳

2706