2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013657 بازدید | 355184 پست
جیگرجون مشکل منم مثل توئه میشه شفاف سازی بکنی متوجه نشدم

ببین من دیشب ک اقدام کردم نصفش ریخت.امروز دوباره سجده ای رفتم آخراش ک میخواست ارگاسم بشه محکم منو گرفت.تا آخر وارد شد بعد ارگاسم شد.اصلا تکون نخوردیم چند مین توهمون حالت بودیم منم یکم خودمو بالا نگه داشتم.من ی دستمال از این کهنه بچه ها گذاشتم روش ک هوا نره داخل و نریزه.بعد شوهرم منو چرخوند.اگ خودت بچرخی میریزه بعد چند دقیقه پاهامو بالا نگه داشت بعد پاهامو زدم ب تاج تخت.تاج تختم بلنده راحت پاهامو بهش تکیه زدم

اگ بفهمه دارم توضیح کامل میدم😅😅😅باور نمیکنه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ببین من دیشب ک اقدام کردم نصفش ریخت.امروز دوباره سجده ای رفتم آخراش ک میخواست ارگاسم بشه محکم منو گر ...

مرگ من خیلی باحالی 😂😂😂😂خوش بحال شوهرت هیچ وپیرنمیشه.یه حس خوب دارم بهت😍😍😍😍😍😍😍.پستتوخوندم نیشم بازه😆 چندبارخوندم تافهمیدم خیلی خوب توضیح دادی معلمام مثل توبودن واسه خودم کاره ای میشدم.😜😜😜😜.مرسی منکه هرکاری میکنم بیرون میریزه هفت شبانه روزم پاهام بالا باشه بازم میام بلندشم پس میزنه😷😷😷خون به پاهام نمیرسه 😳😳😳

ببین من دیشب ک اقدام کردم نصفش ریخت.امروز دوباره سجده ای رفتم آخراش ک میخواست ارگاسم بشه محکم منو گر ...

مشکل کجاس انقد خوب توضیح دادی 😅😅😅😅

پسرم .۸/۸/۹۹ ساعت ۵ عصر روی ماهتو دیدم خدارو شکر تورو دارم 
چسبندگی داره،زمان مایع شدنش غیر طبیعیه،تحرکشم پایینه به نظر من

از بچه ها پرسیدی؟

تحرکش همسر من۵۴ بود 

دکتر گفت خوبه که

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
نه عشقم دیگه عیچوقت اینکارو نکن  پس تکلیف خوشحالی من و شیرینیمون چی میشه  من کلی دعا کرد ...

ممنونم گلم ان شاءالله با اومدن محمد حسین خوشحالی من کامل میشه البته من صد در صد مطمنم 🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
2738
جدییییییی🥺🥺🥺🥺🥺

ساعت ۱۲ شب پری میاد سراغت

کالیکه طلایی تبدیل ب پد بهداشتی میشه😁😁

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
مشکل کجاس انقد خوب توضیح دادی 😅😅😅😅

یکی از خانما گفت بگم☹

یکی از خانما گفت بگم☹

عاششقتم  خیلی باحال گفتی 

منم هرکاری میکنم برمیگرده و میریزه ‌.شده تا صبح دراز کشیدم و دسشی نرفتم 

یهوصبح که رفتم تلقی همش میریزه

پسرم .۸/۸/۹۹ ساعت ۵ عصر روی ماهتو دیدم خدارو شکر تورو دارم 
ممنونم گلم ان شاءالله با اومدن محمد حسین خوشحالی من کامل میشه البته من صد در صد مطمنم 🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

پس چرا خودم حس میکنم دختره🙈

همسرمم همینطور 

البته اون منظورش بیشتر به اینه که رحم ما پسر نگه نمیداره😁🙄

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2706