2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013713 بازدید | 355184 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم خیلی خوشحال شدم انشالله بسلامتی بیاد بغلت مبارکت باشه عزیزم .

ماهور عزیز الهی به حق امام حسین قسمتت بشه به زودی زود از ته قلبم گفتم 

الهی آمین

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
عفته چند اين ازمايش رو ميگيرن 

پایان هشت هفته ی جنینی 

یعنی همون ده هفته ی پریودی

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
2731
بذار یکشنبه که خیالم راحت بشه. باورت میشه همش حس میکنم یه بازیه اصلا هنوز باورم نشده

من امروز باز بی بی زدم ب شوهرم گفتم بی بی بیار هنوز باور نمیکنم چنان قرمز شد مثه خط کنترل عقده بی بی چک مثبت پر رنگ تو دلم بود😄 انشالله شنبه با بتای عالییی میای و تیکرت و میذاری

الهم صل علی محمد و ال محمد
2738
سلام دریا جان دارم همه ی پستهارو میخونم اشکم داره میاد مبارکت باشه عزیزم به سلامتی بغلش کنی .دعام کن ...

قربون اشکات بشم الهی بهزودی قسمتت بشه خواهری

من سیکلم سیو دوروزس

روز چهاردهم پنج عصر امپول گنادوتروپین با سرم زدم روز پونزدهم سیکل ساعت یک شب اولین اقدام که روز سه شنبه بود

روزچهار شنبه صبحو شب روز پنج شنبه شب روز جمعه بی اقدام روز شنبه شب

فدات شم مهربون  شما برا اولي اقدام كردين درسته ؟ اخه ظهر تونستين اقدام برين اين حوري فكر كردم ...

بله .بچه اولمه.همین ی دونه بیاد دیگ نخواستم

مردم بخدا از بس کار میکنم.تو عمرم انقدر کار نکردم

مادتازه یاد گرفتیم چ جوری اقدام کنیم😁

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
هنوز مث روز اول ذوق دارم ..بعد ۷ روز تاخیر خیلی خوب رنگ گرفته..ادم صبور باشه بعد ۷ روز بزاره خیلی خو ...

چ پرنگه

کاش این ماه من بیبی چک این رنگی ببینم

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2706