2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015845 بازدید | 355185 پست
مامان مهرسا میگم شیافا انگار کامل جذب نمیشه باوجود اینکه وقتی میذارم تا۳یا۴ساعت دراز میکشم ولی بازم ...

شیاف میاد بیرون یا مایع چب؟؟اگ چربی و روغنی میاد بیرون طبیعی ولی اگ کامل بیرون بیاد بده

الهم صل علی محمد و ال محمد

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

میخوای بخری بخر ولی شاید فریزشدش اون خاصیت رو نداشته باشه. توت فقط بخاطر خاصیت قلیایی کنندگیش میگن ...

مرسی صبا جونم پس نمیخرم دیگه همین کشمش و موز ....میخورم😊مرسی عزیزم انشالله خدا یه پسملی خوشمل و سالم بهت بده😆

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2731

رز جان این کیت ک من میبینم کمتر ۲۴ ساعت دیگه ازاد میشه خیییلی عالی رنگ گرفته...فردا ظهر و شب اقدام کن انشالله ازاد میشه بدنت ب امپول عادت نده بخدا خیلی بده امپول 

الهم صل علی محمد و ال محمد
نه بابا سی تا شیاف نوشت من دهتاشو گرفتم فقطم پنجتاشو استفاده کردم پنج تاش همینجوری مونده من لباس زیر ...

سلام دریا جان دارم همه ی پستهارو میخونم اشکم داره میاد مبارکت باشه عزیزم به سلامتی بغلش کنی .دعام کن خیلی .

میشه بگی اولین و دومی وسوم وچهار وپنج اقدامت چند ساعت بعد امپول بود?چند تا آمپول زدی ? سایز فولی چند?

شیاف میاد بیرون یا مایع چب؟؟اگ چربی و روغنی میاد بیرون طبیعی ولی اگ کامل بیرون بیاد بده

چربی میاد بیرون

بنظرت با اپلیکاتور بذارم که بیشتر بره تو🙈

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
2706