2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013702 بازدید | 355184 پست
تیر تخمدان نداشتی؟ 

این بار فولیم راسته.ن سمت راستم تیر نکشیده

یعنی چی؟؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@مامان_مهرساخانم     اعظم جان ام اس سی که همون گرید آ و بی هست 55.1 نوشته یعنی از 95 ...

تحرک a b ۵۵ درصد...خوبه ..نسبت به تعداد  حساب کنی خوبه چون رنج خودش هم کم زده...چسبندگی و ژله ای شدنش باید اب و مایعات زیاد بخوره..تا حایی ک میشه مایعات بخوره ک چسبندگی کمتر بشه...بخاطر چسبندگی ک زمان مایع شدنش طولانی شده..ولی ی مدت رعایت کنه خوب میشه...باز ازمایش ساده با نزدیکی فرق داره چون تو شزایط استرسی از میدن ممکنه یکم تعقیر کنه در کل ازمایشس خوبه فقط مایعات  زیاد بخوره اگ خونش غلیظ خوبه ک حجامت بکنه

الهم صل علی محمد و ال محمد
2731

سلام دوستای گلم انشالله که حال همتون خوب باشه.

من امروز رفته بودم سفره حضرت ابوالفضل همتونو دعا کردم .

دوستان الان یه لک دیدم وپادرد دارم خیلی.فردا موعدمه نمیدونم دارم پری میشم یانه😭😭😭😭

خدایا شکرت
سلام دوستای گلم انشالله که حال همتون خوب باشه. من امروز رفته بودم سفرهدحضرت ابوالفضل همتونو دعا کرد ...

انشاالله نشی عزیزم منم مث تو داغونم وارد صبح علایم پری دارم منم فردا یا پس فردا باید پری بیاد 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭🥺🥺

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋
سلام مامان مهرسا جون خوبی عزیزم؟؟ انشالا که تو دلیت صحیح و سالم داره رشد میکنه عزیزم و. انشالا که یه ...

قربونت عزیزم سلامت باشی ممنون 😘😘😘 کیوتن ساده پیدا کنی عالیه .خودتم ویتامین ای مرتب با شوهرت بخور برا تقویت تخمک ..به همسرت هم زینک بدی خیلی خوبه فقط خارجی بگیر.تاثیرش بیشتره..امپول ب کمپلکس هم هفته ای ۱ بار بزنین برا تقویت بدن خیلی خوبه مخصوصا ب ۱۲ ک برا اسپرم خیلی عالیه...قرص جوشان ب کمپلکس هم هست میتونی استفاده کنی عزیزم😗

بعد تزریق اچ سی جی درد نداشتی؟ تیرکشیدن تخمدان یا پهلو

دقت نکردم ولی دیروز ی تیر خفیف سمت راستم داشتم

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2740
قربونت عزیزم سلامت باشی ممنون 😘😘😘 کیوتن ساده پیدا کنی عالیه .خودتم ویتامین ای مرتب با شوهرت بخور ...

زینک پلاس؟هرروز باید بخوره؟؟

تحرک a b ۵۵ درصد...خوبه ..نسبت به تعداد  حساب کنی خوبه چون رنج خودش هم کم زده...چسبندگی و ژله ا ...

میشه از این باشه که چندتا دارو بهش دادم خورده اینجوری شده باشه مثلا من در روز ،6تا قرص بهش میدم 

و ی سوال دیگه اپو رو تازه 25 روزه داره میخوره به نظرت بهتر میشه؟؟

راستی 80 ساعت قبل ازمایش تخلیه شده یعنی 3 روز و 8 ساعت ،اگر 4-5 روز تخلیه نشه تحرکش بهتر میشه؟؟

اعظم نمیدونم چرا حس میکنم تحرکش کمه چون گرید آ باید بالا باشه و لین آو ب رو هم .55.1 میلیونه

9روز از منفی شدن کیتم میگذره و26سیکلم وسیکلام 28روزس ماه پیش 27بود🥺🥺🥺🥺

به نطرم ۳ ۴ روز دیگه وقت داری تا موعدت ۳ روز دیگه بی بی بزار انشالله مثبته الان خیلی زوده .اگ الان کیت بزنی منفی نشون میده روحیه ت خراب میشه ماهای قبل فراموش کن اینماه هنوز وقت داری عزیزم...ممکنه علامت هات الان همه برن مث خودم ولی نا امید نشو...بعد چند رور تاخیر باز برمیگرده..

نه اصلا بد نیست...خیلی هم خوبه

واقعا ممنون مرسی آخه رفتم یه داروخونه خوب یه خانومه اونجاس داروسازه گفت یه مایع هست اندازه دو برابر مایع های آمپول یک ساعت قبل اقدام میخوری خوبه برای شوشو هم یه مدل دیگه دادولی اون کپسول. آخه چند تا اقدام آدم دیوونه میشه خیلی خسته کنندس. خواستم بدونم برای سلامت و یا جنسیت پسر اشکالی نداره

اگه دیروزاقدام داشتی عالیه. اقدامات کی بود؟ تیرکشیدن برا ازادسازیه.

ن همون موقع بود ک رفتم سونو سایزش ۲۳ بود

دیشب ۲اقدام کردمو امروز ظهر

2706