2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013672 بازدید | 355184 پست
ان شاءالله. من که از بعد تخمک گزاری تخمدان چپم مرتب تیر میکشید ولی از دیروز مرتب شکم درد و درد پری د ...

بخدا نسرین منم اینجوری بودم بعد اقدامم لکه دیدم از فرداش درد داشتم تخمدانمم تیر می‌کشید دوروز پیش کلا شکمم درد میکرد زیر دل و تخمدان بیشتر

امروز خوبم خیلیییی خفیف گاهی تخمدانم تیر میکشه

چون خیلی دقت میکنم متوجه میشم 

دیروزم سینه چپم یه لحظه سنگین شد ولی درد سینه ندارم

خودتو سرگرم کن روزا زود بگذرن 

منکه فرداشب مهمون دارم استرس اونو دارم

منتظر گل پسرام  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
برام‌دعا‌کن‌یوکابد بهمتون احتیاج دارم خواهری فردا جمعه ست وتولد دخترم برام دعا کنین تولدش زهرمارم نش ...

ان شاالله عزیزم بارداری اگه لایق باشم حتما دعاگوت هستم عزیزم❤

خدایا شکرت❤️❤️❤️❤️
2738
انشالله عزیزدلم انشالله....انشالله دیگ این ماه داداش هدیه تودلته وچن روزدیگ خودشوب مامانش نشون میده

فاطمه اینماه فرق دارم ولی میخوام بیخیال باشم مثلا سینه هم پره نوکش یهو تحریک میشه و درد میگیره. شکمم و تخمدانام یه جوری عجیب درد گرفتن. پاهامم گرفته است. من این علایمو یعنی درد پا و شکم درد دقیق روزی میگرفتم که فرداش پری میومد ولی امیدوارم این ماه از بارداری باشه

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
از ترسم یه ق کوچیک مرباخوری میخورم. ممنون گلم

والامن ک موقع دخترم رانیتیدین جزئی ازسفره بود جوری ک پدرشوهرم گف توازبسقرص میخوری معلوم نیس دخترت چی بشه(منظورش ابن بود دورازجونش مشکلی داشت باش)بعد ک دنیااومد دخترفوق العاده زرنگ و زیبا و چش رنگی

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
میدیا یعنی چی؟  

اسم پسرونه ی کوردیه. من کوردم میدونستی که . الان نزدیک چهار ساله آرزوی اسم محمد میدیا رو دارم خدا قسمتم کنه

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
فاطمه اینماه فرق دارم ولی میخوام بیخیال باشم مثلا سینه هم پره نوکش یهو تحریک میشه و درد میگیره. شکمم ...

وای علائم بارداریه اینا...نگران نباش ...بزن بر طبل بیعاری عزیزم

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
2706