2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3016401 بازدید | 355185 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ممنون عزیزم  ولی من هنوزم معجزه میخوام از خدا میگم من همه کار کردم چی بگم  برام دعا کنید ب ...

خدا نکنه به اخر خط برسی عزیز دلم. مگه اوباما یا کلینتون که دختر دارن تو زندگی کم پیشرفت کردن. منم مثل خودتم بلکه بدتر ولی میدونم که اشتباهه. عمر ادم خیلی کوتاهه لطفا خودتو با این افکار ازار نده.

خدا جونم دوست دارم! شکرت...
ایشالله که اون معجزه ای که فکرشو میکنی برات اتفاق بیوفته چون معجزه تو دست خدا کاری نداره.من هم برات ...

ممنون عزیم  انشالله خدا حداقل به خاطر دعا های شما جواب منو بده من همیشه برای همه دعا میکنم که صلاح خدا با حاجت دل تک تک تون یکی  باشه ان شا لله 

2731
ممنون عزیزم  ولی من هنوزم معجزه میخوام از خدا میگم من همه کار کردم چی بگم  برام دعا کنید ب ...

عزیزم اعتقاد به معجزه ادم رو امیدوار میکنه

ولی اگر هم دختر بودن هیچ اشکالی نداره

دختر فرشته خونه است

بعد هم اگه موقعیت اش رو داشتی دوباره بچه دار میشی

میری IVF 

دقیقا همون جنسیت رو برایت انتقال میدن

خدا نکنه به اخر خط برسی عزیز دلم. مگه اوباما یا کلینتون که دختر دارن تو زندگی کم پیشرفت کردن. منم مث ...

دست خودم نیست فکر و خیال دیوونم کرده  ببین بعد از ۴ تا سونوی دقیق و پیشرفته هنوز نمیخام باور کنم میگم برام معجزه کن خدا تو رو به ابروی امام حسین برام معجزه کن ..

دست خودم نیست فکر و خیال دیوونم کرده  ببین بعد از ۴ تا سونوی دقیق و پیشرفته هنوز نمیخام باور کن ...

ببین این حال بد تو روی بچه ها اثر میگذاره

بیخیال بابا

نه پسرش در اینده به دردت میخوره نه دخترش

فقط تا بچه هستند از وجودشون لذت ببر

فقط تو و همسرت برای هم می مونید

پاشو‌امشب با شوهر و‌دخترت برو بیرون برای خودت لباس خوشگل بخر شام بیرون با هم بخورید به چیزهای خوب فکر کن

جوونی ات بالاترین سرمایه ات هست با غصه از بین نبرش

عزیزم سن مادر بر اساس سال چینی باید محاسبه بشه نه سال شمسی خودمون و‌سال چینی تقریبا یک سال بیشتر ا ...

پس باید دوران بارداری مادر که از همون لقاح هست رو با سن خودمون جمع بزنیم؟ینی سن خودمون +9ماه و 9روز و 9ساعت

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
دست خودم نیست فکر و خیال دیوونم کرده  ببین بعد از ۴ تا سونوی دقیق و پیشرفته هنوز نمیخام باور کن ...

منم برات دعا میکنم که خدا معجزه شو بهت نشون بده به هر روشی که خودش صلاح میدونه. 

خدا جونم دوست دارم! شکرت...
پس باید دوران بارداری مادر که از همون لقاح هست رو با سن خودمون جمع بزنیم؟ینی سن خودمون +9ماه و 9روز ...

ببین دریا جون توی سایت های خارجی محاسبه اش هست

بگردی پیدا میکنی

از روی گذرنامه ات سن دقیق میلادی ات رو میدی

اون به سال چینی تبدیل میکنه بعد توی جدول میگردی دنبال جنسیت ماه ها

خوب برای همین اقداما میگم چون چند تا اقدام با پشت همه آدم میلش کم میشه میگم شاید میل بیشتر بشه هم اس ...

ن عزیزم چون اقدلمت نزدیک نخور بازم نظربقیه روبپرس

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
2706