2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013671 بازدید | 355184 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یوکابد عزیز شما اولین آزمایش بتا چند بود؟

عزیزم من سه بار تیتر بتا دادم دو بار اول یه ازمایشگاه رفتم هی میگفتن مشکوکه و عدد نمیدادن بار سوم ازمایشگاهمو عوض کردم تیتر بتام۵۲۵بود عزیزم

بارداریت مبارک گلم❤

خدایا شکرت❤️❤️❤️❤️
فاطمه خوبی میگم شکمم ‌گرفته ورحمم سفته ترشح هم دارم آیا بخاطر بارداری ؟

انشالله بخاطربارداریه منم شکمم یهومنقبض میشد...نفخم شدیدداشتم

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
2738
الان تفاوت سنی شون خوبه بستگی به اوضاع مالی و روحیه ات هم داره من خودم به خاطر کارم مجبورم سفر برم ...

اره  هم خودم هم همسرم خیلی بچه دوست داریم و راجبش تحقیق کردیم .از نظره مالی هم خوبیم خداروشکر ولی روحی من یکم افسردم اونم بخاطره مریضیه مادرم..منم دخترم خیلی اروم و کم دردسره اصلا اذیت نکرده منو تاحالا..شما رژیم گرفتی؟من دوماهه رژیم گرفتم ولی بازم دودلم😞

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
سلام یوکابدخوبی؟ خبرای جدید شجره جون باردار،مامان مهرسا وصباجون والهام جون

سلام عزیزم ممنونم به لطفت

بالاخره شجره بتاش رفت بالا خدارو شکر❤

صبا جون و الهام جون هم مبارک باشه بارداریتون❤

مامان مهرسا رو هم میدونستم مبارکشون باشه

ان شاالله قسمت خوده شما عزیزم

ممنونم خبرهای خوبو دادین❤❤❤❤❤

خدایا شکرت❤️❤️❤️❤️
اگه ازخودتون مطمئنیداقدام کنید.انشاالله که به مراددلتون برسید🤗🤗🤗

ممنونم همچنین شما😘

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
@مامان_مهرساخانم     شکمم سفته وقتی درازنشست میری عضلات شکم میگیره منم اینجوریم  م ...

داری میترکی.

زیادی خوردی😁

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
عزیزم فولیکولت خوبه حالا دیگه با خیال راحت برو اقدام فقط کلی شوشو اذیت کردی☺☺

اوهوم.اقداما زو میرم

دقش دادم طفلیو😅😅

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
اوهوم.اقداما زو میرم دقش دادم طفلیو😅😅

خیلی باحالی جیگر جون انشالله به مراده دلت برسی و گل پسری امشب بیاد تو دلت😊

2706