2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013672 بازدید | 355184 پست
ارام ۶۶۶۶ هم اضاف کنید اونم ۲ ماه دیگه اقدام داره

باید هرروز ۱۲۰مرتبه امن یجیب بخونه بهش اطلاع بدین

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امروز به نیت کی بخونیم؟؟

فردا دوتا از دوستان موعدشونه

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
آخیییی چقدر زیبا چقدر متبرک خوشا به سعادت صاحبخونه....

اره بیجارها از همین حالا دارن براشون حرف در میارن ولی اخه چیزی قسمت شون نمیشه بخوان شایعه درست کنن...خیلی ها دست زدن بهش .اونا ک دیدن از تعجب دهن هاشون وا موند

الهم صل علی محمد و ال محمد
2728
باید هرروز ۱۲۰مرتبه امن یجیب بخونه بهش اطلاع بدین

نسرین جون امروز برای صبا  وسنا بفرستیم ذکر هارو؟

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
اره بیجارها از همین حالا دارن براشون حرف در میارن ولی اخه چیزی قسمت شون نمیشه بخوان شایعه درست کنن.. ...

سلام اعظم جان خوبی عشقم

من دیشب  موقع خواب شیاف زدم

پروژسترون۴۰۰ هست

بعد یکی دو ساعت با درد شدیدسمت  تخمدان چپ بیدار شدم

انگار با چاقو داشتم اون قسمت سوراخ میکردن

یه نیم ساعت طول کشید بعد اروم شد

میگم ممکنه بخاطر شیافه باشه

نکنه مصرف بدون لکه بینی عوارض داشته باشه 

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️

صباجوونم موعد ۲۳ مهر

سناخانومی موعد ۲۳ مهر

امیر علی99 موعد ۲۴ مهر 

elijoon89 موعد 25 مهر

مامان آیهان جون موعد ۲۶ مهر 

همسرممممممم موعد ۲۷ مهر

rooz97 موعد ۲۷ مهر

هلن ۹۸ موعد ۲۷ مهر

mahor97 موعد ۳۰ مهر

zarzari78 موعد ۳۰ مهر

amima موعد ۱  آبان

شادی ۲۴۶  موعد ۱ آبان

talla74 موعد سوم آبان

تبسم ۹۵ موعد  ۴ آبان

مامان هدیه موعد ۴ آبان

maryamooo موعد ۵ آبان

Gunsh موعد ۵ آبان

پروانه ی قرمز موعد ۶ آبان

marzi   موعد ۷ آبان 

Mahay موعد ۸ آبان

رز63  موعد ۱۱ آبان

yasyas موعد ۱۱ آبان

جیگر شوشو موعد ۱۱ آبان

۱۱۹ موعد ۱۲ آبان

آوا ۷۷۷۵  موعد ۱۲ آبان

مامان ستایش موعد ۱۳ آبان

baran7166 موعد ۱۷ آبان 

ارمیاا موعد ۲۰ آبان

سنیوریتا ۹۸

امیدوار۴۸۷۳

ادریناتی

ارام۶۶۶۶

2738
نسرین جون امروز برای صبا  وسنا بفرستیم ذکر هارو؟

بله عزیزم

سلام مامانای گل. میشه از تجربتون استفاده کنم؟

دخترم ۲۳ روزشه بعضی شبا دیر واسه شیر بیدار میشه. وقتی ۴ ساعت بیدار نمیشه خودم بیدارش میکنم. این تایم زیاد نیست به نظرتون؟ بچه های شما وقتی زیر ۱ ماه بودن شبا بعد از چند ساعت بیدار میشدن؟

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
سلام اعظم جان خوبی عشقم من دیشب  موقع خواب شیاف زدم پروژسترون۴۰۰ هست بعد یکی دو ساعت با درد ...

شیاف ک عوارضی نداره ..یبار دیگه استفاده کن ببین درد برا شیاف یا درد طبیعی تو بارداری...چون خودمم گاهی تخندانهام تیر میکشید انگار سوزن کرده بودن توش الان دیگه ندارم 

الهم صل علی محمد و ال محمد
aاسپرم پسره Bبرا دختر  هر دوتاشو داره شانسه دیگه هرچی خدا بخواد برا غلظت خون اهدا کنه تاثیر ...

مرسی طلاجون.cچیه؟وقتی خیلی منتظرموندی وکلمه نازا رواز پچ پچ هاشنیدی دیگه جنسیت مهم نیست.همیشه دوس داشتم پسرم بزرگترازدخترم باشه.ولی حالا میگم خدایا بده سالم وصالح باشه...شوهرم برعکس منه جونش درمیره برای دختر.خدا اولی روبده دومی هم انشالله اونی که ما میخواییم میشه.نه عزیزم از مقدارخون کم میشه بازم غلیظ میمونه میگن آسپرین خوبه.انشاالله همسرم قول داده اگه اینماه هم نشد ماه بعد بریم دکترزنان(دکترزنان گفت iuiکنید)ولی نمیدونم بریم ارولوژی یاiui

2706