2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013672 بازدید | 355184 پست
بچه ها فردا جواب ازمایشم رو میگیرم دعا کنید قندم بالا نباشه خیلی نگرانم😓

برات آیه الکرسی میخونم

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤

ميشه يكي جواب منم بده😊😊😊

دوستان من در اقدام اين ماه از. نرم افزار سيكل ماهيانه كه دارم و توش روزهاي پريود و تهمك گذاري رو مشخص ميكنه استفاده كردم ، و از كيت هم استفاده كردم، ولي مشكلي داشتم كه اين بود كه وقتي كيت گذاشتم دقيقا روز تهمك گذاري مشخص شده در تقويم دو خط پررنگ داشتم با اينكه شنيده بودم روز تهمك گذاري دو تا خط تست كمرنگ ميشه و من فرداي روزي كه تو تقويم مشخص شده بوداقدام كردم و همون يكبار هم اقدام كردم چون پسر ميخواستم، حالا سوال من اينه كه ايا من روز تخمك گذاريمو از دست دادم يا درست اقدام كردم؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صباجوونم موعد ۲۳ مهر

امیر علی99 موعد ۲۴ مهر 

elijoon89 موعد 25 مهر

همسرممممممم موعد ۲۷ مهر

rooz97 موعد ۲۷ مهر

mahor97 موعد ۳۰ مهر

amima موعد ۱  آبان

شادی ۲۴۶ دوماه اقدام موعد ۱ آبان

talla74 موعد سوم آبان

تبسم ۹۵ موعد  ۶ آبان

مامان هدیه سه سالو هفت ماه منتظرموعد ۴ آبان

maryamooo موعد ۵ آبان

marzi دوسال بیشتر منتظر  موعد ۷ آبان 

Mahay موعد ۸ آبان

رز63 یکسال منتظر موعد ۱۱ آبان

آوا ۷۷۷۵ یکسالونیم منتظر  موعد ۱۲ آبان

مامان ستایش موعد ۱۳ آبان

baran7166 موعد ۱۷ آبان

سنیوریتا ۹۸

پروانه ی قرمز

امیدوار۴۸۷۳

yasyas

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
2731
هرچی شد بمن بگو گلم سرکارم وقت نمیکنم بخونم صفحاتو

شما از ۲۳ هر روز ۵۰۰ تا امن یجیب بخون . تاالان که ۲۲ روزه 

2738
صباجوونم موعد ۲۳ مهر امیر علی99 موعد ۲۴ مهر  elijoon89 موعد 25 مهر همسرممممممم موعد ۲۷ مهر ...

خانمای گل توی این لیست باید هرروز ۵۰۰ تا امن یجیب بخونین . ۴۰۰۰ تا امن یجیب باقی مونده هم دوستان میخونن

باشه عزیزم ممنون انشاءالله حاجت روایی همه بچها❤

ان شاءالله

یکی جواب منو بدهههه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
ممنونم رز جونم تولطف داری بهم خانم گل😘😘😘❤❤❤❤ انشاءالله یک روزی به همین زودی ها یه همچین پستی برا ...

فدات شم مهربانم😘😍😍😍 ان شاالله به دعای شما و بقیه ابجیای گلم ....

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
جانم خواهری؟

خداروشكر شما ديدي منو عقده اي شده بودم تو دو صفحه سووا پرسيدم هيشكي نديد

دوستان من در اقدام اين ماه از. نرم افزار سيكل ماهيانه كه دارم و توش روزهاي پريود و تهمك گذاري رو مشخص ميكنه استفاده كردم ، و از كيت هم استفاده كردم، ولي مشكلي داشتم كه اين بود كه وقتي كيت گذاشتم دقيقا روز تهمك گذاري مشخص شده در تقويم دو خط پررنگ داشتم با اينكه شنيده بودم روز تهمك گذاري دو تا خط تست كمرنگ ميشه و من فرداي روزي كه تو تقويم مشخص شده بوداقدام كردم و همون يكبار هم اقدام كردم چون پسر ميخواستم، حالا سوال من اينه كه ايا من روز تخمك گذاريمو از دست دادم يا درست اقدام كردم؟؟؟

2706