2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013818 بازدید | 355184 پست
دورت بگردم اخه تو این انقدر بمن لطف داری سامی من چطور اینهمه مهربونی رو جبران کنم اینهمه لطف تو در ...

تو قبلا جبران کردی با دعاهای خوبت درحقم خواهر 

ممنونم ازت ❤❤❤😘😘😘😘

خیلی خوشحالم برات عشقم خیلی 

راستی دوفاستون یا شیاف داری استفاده میکنی؟

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

سلام خانوما من تاپيك زدم ولي هيشكي جواب نداد ميشه اينجا جواب سوالمو بدين؟

دوستان من در اقدام اين ماه از. نرم افزار سيكل ماهيانه كه دارم و توش روزهاي پريود و تهمك گذاري رو مشخص ميكنه استفاده كردم ، و از كيت هم استفاده كردم، ولي مشكلي داشتم كه اين بود كه وقتي كيت گذاشتم دقيقا روز تهمك گذاري مشخص شده در تقويم دو خط پررنگ داشتم با اينكه شنيده بودم روز تهمك گذاري دو تا خط تست كمرنگ ميشه و من فرداي روزي كه تو تقويم مشخص شده بوداقدام كردم و همون يكبار هم اقدام كردم چون پسر ميخواستم، حالا سوال من اينه كه ايا من روز تخمك گذاريمو از دست دادم يا درست اقدام كردم؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلی بوسه پر از عشقم از راه دور به سمت صورتت 😍😍😘😘😘

🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

فداتم عشقم عزیزدلمییییییییییی😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2728
حقیقیه عشقم  ما اینجا بتا ۲۵ داشتیم باردار بودن  بتا پایین ترم داشتیم که باردار بودن&nbs ...

سامیار جون میدونی تو بارداری خوردن شلغم منعی داره یا نه؟

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
حقیقیه عشقم  ما اینجا بتا ۲۵ داشتیم باردار بودن  بتا پایین ترم داشتیم که باردار بودن&nbs ...

مامان سامی ماشاالله چه حافظه ی خوب داری و چقد نگارشت زیباست در پس نگرانیها کلی امید و انرژی به همه میدی 💓💓

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
بله 4شنبه موعدمه اما امیدی ندارم اخه علایم پری یواش یواش داره خودشو نشون میده 😯😯

نگران نباش علایم بارداری خیلی به پریودیه شباهت داره 

من هم شنبه موعدمه ولی دریغ از یه علامت که دلخوش باشم😃

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
2740
نگران نباش علایم بارداری خیلی به پریودیه شباهت داره  من هم شنبه موعدمه ولی دریغ از یه علامت که ...

واییی منم شنبه موعدمه استرس دارم خداااا یعنی میشه

تو مرا جانی وجهانی چه کنم جان وجهان را...    
یه کم تحقیق کردم سزارین اختیاری که  خیلی سخت انجام میشه خیلی ها از زایمان طبیعی مینالن خیلی ها ...

خداییش طبیعی خوبه ولی توی خارج .

متاسفانه اینجا راهکارها و روش هایی که اونجا استفاده میشه ندارن 

من دوست ماما و پرستار و پزشک زیاد دارم (آخه قبلا توی علوم پزشکی بودم )اونا از وضعیت های جاری یه جوری گفتن آدم اصلا دلش نمیخواد بیمارستان بره. 

ان شاءالله شما هم همه چی به میل خودتون و صلاح شما و بجه پیش بره و بسلامت پسرتو بغل بگیری 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
مرسی عزیزم من تقریبا سه چهار روز بعد پریودم بتا دادم منفی بودتاالان هم پریودنشدم اعصابم خرده امروز ...

صبر کن عزیزم یه مارک بیبی معتبر بخر وقتی مثبت شد بعد برو آز. ان شالله بارداری

۱ بار سنو کافیه  نهایت دوبار فقط کیت و باید مرتب بزاری تا رنگ‌ بگیری و دوباره کمرنگ بشه..ک مطمع ...

ببخشید ولی شما که گفتین شاید یه تخمک دیگه داره آزاد میشه 

منظورم اونه اونو از کجا باید فهمید؟چون من کیت زدم پررنگ شو بعد کمرنگ شو الان سه روز گذشته دوباره ترشحات میبینم

میبخشید خیلی سوال پیچ تون میکنم

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
صبر کن عزیزم یه مارک بیبی معتبر بخر وقتی مثبت شد بعد برو آز. ان شالله بارداری

گشتم اکثرا مدیکور هست یا متفرقه

فردا برم پیش دکترم

خدایا امیدم تویی پس نگاهی به دل شکسته م کن تا همه بفهمن من تورو دارم،خدایا میگن خدا وقتی دوست داره صدای یه بنده شو زیاد بشنوه دیر آرزوشوبرآورده میکنه ولی اخه اگه دوستم داری چرا طاقت دیدن ناراحتی هامو داری؟خدایا نمیگم بنده ی خوبی برات بودم ولی بدهم نبودم وقتی برمیگردم به عقب می بینم آدمای بد گیرم انداختی.خدایا همه جوره دوست دارم پس همه جوره هوامو داشته باش.خدایا نگاهی به تنهایی هام بندازکه همیشه با اشک سپری میشه دیگه خسته شدم وقتی مامانم یا آبجیام بهم زنگ میزنن صدامو عوض میکنم نفهمن گریه کردم وهزاران حرف دیگه که بین منو توخودمونی هست.                     دوستت دارم محبوب من
2706