2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013865 بازدید | 355184 پست
عزیزم رفتید دکتر واسه قرصی که میخوردید بهتون چی گفت‌؟

اروین جان تماس کرفتم مطب کنعانی

گفت دوفاستون دیگه نخور

اگر حس میکنی بارداری قبلیت بخاطر کمبود پروژسترون بوده شیاف بزار ده شب ۴۸ ساعت دیگه دوباره تیتر بتا بده بیا مطب

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
مثل اینکه کمی دیراومدم همه تبریکا روگفتن😁 فاطمه جون تبریک میگم خیلی صمیمانه دوست عزیزم خدا جواب ا ...

قربونت برم مریم جونم 

ممنونم ازت مهربونم

انشالله خدا به تمام ارزوهات برسوندت دوست خوبم

چشم چشم 😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فاطمه از خوشحالی وشور وشوق یادم رفت بهت تبریک بگم مبارکه خواهرم مبارک باشه ورود گل پسرت مبارک باشه ت ...

عززززززززززیزترینم

خواهری خوبم

ممنونم از تبریکت

انشالله قسمت خودت هروقت که قصدش کردی بدون انتظار

دعا کن حقیقی باشه دوستم❤️❤️❤️

مبااااااااااارکه عزیزم😍😍😍😙😙😙 ب سلامتی ان شاالله . خداروهزار مرتبه شکر ❤❤ ان شاالله که به سلامت ...

قربونت زینب جونم

ممنونم عشقم

انشالله به زودی زود عکس پسرت برامون بزاری دوست خوبم❤️

2728
احتمالا تخمک گذاریت تموم نشده هنوز ...اگ مثه همون ترشحات باشه پس تخمک هنوز ازاد نشده  یا ی تخمک ...

ممنون عزیزم بخاطر جوابت خیلی قانع کننده ست 

اما یه سوال دیگه تکلیف من چی میشه از کجا بدونم کی تخمکگذاریم هست؟از کجا بدونم چه روزیه بالاخره باید هر روز سنو برم؟یا کیت بزنم؟،چکار کنم؟

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
خدایا شکرت هزاران بار شکرت صدهزار بار شکرت خدایا ازت ممنونم فاطمه جونم خواهرگلم باورکن باور کن به ا ...

دورت بگردم اخه تو این انقدر بمن لطف داری سامی

من چطور اینهمه مهربونی رو جبران کنم

اینهمه لطف تو در حقم 

انشالله همیشه دلت پاکت شاد باشه عشقم❤️❤️❤️❤️❤️

قربونت برم اعظم جان ممنونم که هستی ❤️❤️❤️❤️

عزیزم قبل از اینکه جواب ازمایشتو بگیری بهت تبریک گفتم.و گفتم ازمایش روتینه و صد در صد حاملهای.ایشالله به سلامت این محمد حسین گلتو بغل بگیری.خوبی که خدا برات اینجوری معجزه کرد.لطفا برای منم از ته دلت دعا کن

قربونت برم مریم جونم  ممنونم ازت مهربونم انشالله خدا به تمام ارزوهات برسوندت دوست خوبم چشم چ ...

ان شاءالله پس فردا هم بتا خیلی بالا میره و دیگه نگرانیت برطرف میشه ان شاءالله تو هم به همه آرزو هات میرسی گلم

شادی دوستان مون شادی ماست 💕💕💕

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2738
خیلی مبارکه، التمااااااس دعاااااا عزیزم دیدی گفتم باید پروژسترون رو ادامه بدی، زود باش ادامه بده، خ ...

مهیا جونم انشالله به زودی شاهد بی بی مثبتت بشم عشقم

ممنونم ازت عزیزدلم

امشب شیاف میزارم توکل بخدا دیگه

قسمت نبوده حتما واگرنه خدا بخواد هر غیرممکنی ممکن میشه عشقم

عزیزم قبل از اینکه جواب ازمایشتو بگیری بهت تبریک گفتم.و گفتم ازمایش روتینه و صد در صد حاملهای.ایشالل ...

دوست گلم 

اینا همه معجزه امن یجیبهای شما بود

قربونتون برم خواهرای خوبم واگرنه بی بی من منفی بود

کاش میشد برای تمام منتظرای این تاپیک همینطور ختم بگیریم

مطمینم همگی حاجت روا میشیم

ممنونم بابت تبریکت عشقم

انشالله خدا یه پسر سالم و صالح بزاره تو دلت عشقم

ان شاءالله پس فردا هم بتا خیلی بالا میره و دیگه نگرانیت برطرف میشه ان شاءالله تو هم به همه آرزو هات ...

عزززززززیزدلمی مریم جان

انشالله خدا حاجت روات کنه عشقم

ممنونم ازت❤️❤️❤️❤️

واقعا یعنی میشه!یعنی منم اون روزو میبینم😢😢😢😢😢😢😢

وااااای عشقم

سه هفته پیش دکتر رک تو چشمم نگاه کرد گفت الکی اقدام نکن بارداری شما امکانش خیلی پایینه

دیگه باردار نمیشی 

اینطور نگو

انشالله شرایطی فراهم بشه برای همه منتظرها ختم امن یجیب بگیریم

2706