2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013657 بازدید | 355184 پست
عشقم پریروز که ۲۷ سیکل بی بی منفی شد منم از حرصم دوفاستون قطع کردم اونروز از داروخانه سه تا بی بی خ ...

خداروشکر

دیدی گفتم اگه شما حامله باشی تاپیک روح تازه میگره؟

واقعا هم همینجوری شد🥳🥳🥳🥳🥳🥳

خداروشکر😍😍😍😍

ان شاالله خدا محمدحسین ت رو بهت ببخشه

الهی آمین

برای منم تو حال خوبت دعا کن😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قربونت ..😘😘😘

مامان مهرسا جون یه سوال داشتم امروز سه روزه از تخمک گذاریم میگذره آیا امکان داره ترشحات تخمکگذاری داشته باشم؟دقیقا شبیه اونه کش هم میاد. بنظرتون چی میتونه باشه؟

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
فدات شم عزیزم.احتمالا مطب شخصی برم نمیدونم آزمایش شوهرم واسه آزمایشگاه پاتولوژی وآسیب شناسیه.نمیدونم ...

انشالله ک زود نتیجه بگیری ولی مطب شخصی به نظرم نری بهتره مراکز ناباروری خیلی معتبر تره کارشون هم جوابدهی بهتری داره

الهم صل علی محمد و ال محمد
2728
فاطمه جونم خدایا شکرت بخدا اشک تو چشمام جمع شده 😭😭😭😭😭😭😭خدایا شکرت هزار مرتبه شکرت چقد دلم برا ...

الهی قربون اشکات برم

خدارو قسم میدم به معجزه همون امن یجیبی که برام خوندید به زودی من با دیدن بی بی مثبتت همینطور  اشک شوق بریزم نسرینم نمیدونی چقدر منتظر اون روزم عشقم

قربونت برم دوست خوبم مهربونم عشقم خواهرم

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
فدای تو اعظم عزیزم راستش الان فقط  نگران پس فردا هستم میترسم دوباره ضدحال بخورم اعظم جان ...

عزیزم بتات عالیه پس فردا ۳۰۰ هم بیشتر میشه‌‌..لقاجت دیر تر بود برا همین عددش کمتره تا من..بتات دیگه شک و گمان نداره یه عدد عالیه...چون لک نداری ۱۲ ساعت نزن فقط ۲۴ ساعت ۱ استفاده  کن ..انشالله ک همینطور خوب رشد کنه ..تیکر هم بزاری 😍

خداروشکر دیدی گفتم اگه شما حامله باشی تاپیک روح تازه میگره؟ واقعا هم همینجوری شد🥳🥳🥳🥳🥳🥳 خدار ...

قربونت برم هلن جانم

دعا کن پس فردا که بتا میدم بالا رفته باشه

انشالله به زودی شاهد بی بی مثبتت باشم دوست نازنینم

عزیزم بتات عالیه پس فردا ۳۰۰ هم بیشتر میشه‌‌..لقاجت دیر تر بود برا همین عددش کمتره تا من..بتات دیگه ...

قربونت برم اعظم جان

ممنونم که هستی ❤️❤️❤️❤️

2738
مامان مهرسا جون یه سوال داشتم امروز سه روزه از تخمک گذاریم میگذره آیا امکان داره ترشحات تخمکگذاری دا ...

احتمالا تخمک گذاریت تموم نشده هنوز ...اگ مثه همون ترشحات باشه پس تخمک هنوز ازاد نشده  یا ی تخمک دیگه داره ازاد میشه 

صباجوونم موعد ۲۳ مهر امیر علی99 موعد ۲۴ مهر  elijoon89 موعد 25 مهر همسرممممممم موعد ۲۷ مهر ...

الهام جون من اقدامی نیستم فعلا اما اسممو بنویس منم میخونم روزی 500تا

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
من یکی یکی صفحه ها رو دارم میخونم و هيجان زدم خدایا شکرت نظر کردی ب دلشکسته های تاپیک تبریک ب تو تب ...

عزززززززززززیزدلی طلاجانم

انشالله که به زودی شاهد تیکردارشدنت بشیم همگی

اونوقت ما بهت تبریک بگیم و کلی شادی کنیم❤️❤️❤️

فدات بشم عزیزم چه خوب شد بارداری هامون افتاد باهم توشحالی چند برابر شد😍😍😍

انشالله که خدا از دهنت بشنوه منم بارداریم قطعی بشه عشقم

2706