2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015730 بازدید | 355185 پست
عزیزم اگه منتظری اسمت میاد تو لیست و هر روز باید برای کسی که نوبتشه ۵۰۰ تا بخونی تا نوبتت خودت که هم ...

اهان باشه فهمیدم انشالله قابل باشم .چشم اسم منم بنویسید لطفا فقط از فردا شروع میشه و لیستو بهم بدید؟

ای زیباترین خالق، هزاران بار سپاس لایق توست و من نمی‌توانم نعماتت را نام ببرم. بخاطر زیباترین تکرار این دنیا که بیداری‌ست، بخاطر حال خوبم، بخاطر اینکه در هر لحظه به جای اینکه مچم را بگیری، دستم را می‌گیری و بالا می‌کشی، بخاطر تمام داشته‌هایم، بخاطر هر آنچه که ندارم و ایمان دارم که اگر خیر و صلاح من در آن باشد تو خود به من می‌بخشی، بخاطر اینکه مسیر را برام روشن می‌کنی و راه را به من نشان می‌دهی، بخاطر اینکه خانواده‌ام در کنارم هستند، بخاطر دوستان خوبم که دوستشان دارم و دوستم دارند، تو را شکر می‌کنم

راستی ذکرش چی بود همون امن یجیب؟

ای زیباترین خالق، هزاران بار سپاس لایق توست و من نمی‌توانم نعماتت را نام ببرم. بخاطر زیباترین تکرار این دنیا که بیداری‌ست، بخاطر حال خوبم، بخاطر اینکه در هر لحظه به جای اینکه مچم را بگیری، دستم را می‌گیری و بالا می‌کشی، بخاطر تمام داشته‌هایم، بخاطر هر آنچه که ندارم و ایمان دارم که اگر خیر و صلاح من در آن باشد تو خود به من می‌بخشی، بخاطر اینکه مسیر را برام روشن می‌کنی و راه را به من نشان می‌دهی، بخاطر اینکه خانواده‌ام در کنارم هستند، بخاطر دوستان خوبم که دوستشان دارم و دوستم دارند، تو را شکر می‌کنم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه وقت کردی برو تاپیک اعظم جون اونجا همه چیزو نوشتم😔

باشه گلم میرم میخونم

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
سامیار جان عزیزم   ارام۶۶۶۶    امیر علی99 mahsaaaaa مهربوووون۲  maman Diana &nbs ...

قربونت برم مامان مهرسا همین پست رو ریپلای کن برای نسرین نسرین داره لیست رو کامل میکنه

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2731
صبا جووونم منطورته؟ تاریخ دقیق بگید دارم لیست درست میکنم

بله صبا ۳شنبه موعدشه.

اول صبا رو بگو

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
هر روز ۵۰۰ تا امن یجیب بخون به نیت حاجت روایی منتظرا

عزیزم اسم منو هم لطفا بنویس مریم هستم روزی 500 تا میخونم فقط از کی شروع میشه و ذکرش چیه؟

صباجوونم موعد ۲۳ مهر امیر علی99 موعد ۲۴ مهر  elijoon89 موعد 25 مهر همسرممممممم موعد ۲۷ مهر ...

سلام عزیزم من هم 500تا می‌فرستم

آن شالا حاجت روا بشن همه بچه ها،واسه من هم دعا کنید

اهان باشه فهمیدم انشالله قابل باشم .چشم اسم منم بنویسید لطفا فقط از فردا شروع میشه و لیستو بهم بدید؟

اره عزیزم همون امن یجیبه ولی به مامان هدیه یا امیدوار جان بدید چون ا ونا لیستو تکمیل میکنن

الهام عزیزم بارداریت مبارک  باشه😘😘😘. الحمدلله. خدایاشکرت. نمیدونم تبریک گفتم یانه ولی بسلامت ...

ممنون عزیزم،لطف داری،خداروشکر اینماه خیلی خوب بود خیلیامون از انتظار دراومدیم،انشالله بقیه دوستامونم ماه بعد ج بگیرن ❤️❤️❤️

پس خانمای گل بیایید برای حاجت روایی همدیگه مخصوصا اونایی که خیلی وقته منتظرن ختم بگیریم فردا 22 ...

صبا سایت نمیاد بگو من‌بهش میگم 

چیو قبول میکنه یا ن؟

یعنی هرچقدر اضافه اومد خودش بخونه؟

نمیشه فردا ختمو برداریم؟۳ شنبه موعدشه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
انشالله بمونه برام هرچی خدا صلاح دونست هرچند اقدام من به نفع دختر بود اما مهم نیست توکل به خودش

ان شاااله میمونه.حتماااا میمونه😍😍دیگه باید بهت ثابت شده که همه ی کارایی که میکنیم همش یه سرگرمیه و اول و اخرش باید اون بالایی بخواد حداقل این به ما که نزدیک ۳ساله تو تاپیک هستیم ثابت شده