2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015730 بازدید | 355185 پست

صباجوونم موعد ۲۳ مهر

امیر علی99 موعد ۲۴ مهر 

elijoon89 موعد 25 مهر

همسرممممممم موعد ۲۷ مهر

rooz97 موعد ۲۷ مهر

mahor97 موعد ۳۰ مهر

شادی ۲۴۶ دوماه اقدام موعد ۱ آبان

talla74 موعد سوم آبان

تبسم ۹۵ موعد  ۶ آبان

مامان هدیه سه سالو هفت ماه منتظرموعد ۴ آبان

marzi دوسال بیشتر منتظر  موعد ۷ آبان 

رز63 یکسال منتظر موعد ۱۱ آبان

آوا ۷۷۷۵ یکسالونیم منتظر  موعد ۱۲ آبان

مامان ستایش موعد ۱۳ آبان

baran7166 موعد ۱۷ آبان

سنیوریتا ۹۸

Mahay

amima

yasyas

پروانه ی قرمز

امیدوار۴۸۷۳

جیگر شوشو

بچه هایی که اسمتون تو این لیست هست میشه هر روز نفری 500 تا بگید تا ختم سبک تر بشه ؟؟

اگر همکاری نکنید فکر نکنم بتونیم ختم برداریم چون ختم سنگینیه 

منتظر جوابتون با لایک کردن پستم هستم 

ان شاءالله که هرروز باخوندن این ختم شاهد حاجت روایی تک به تکتون باشیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
صباجوونم موعد ۲۳ مهر امیر علی99 موعد ۲۴ مهر  elijoon89 موعد 25 مهر همسرممممممم موعد ۲۷ مهر ...

مامان هدیه ۶۰۰

سامیار ۱۴۰۲. ۵۰۰

red 500

مامان مهرسا خانم ۱۰۰

فاطمه ۵۰۰

آوا ۷۷۷۵ ۵۰۰

پروانه ی قرمز ۳۰۰

marzi ۵۰۰

talla200

سنیوریتا ۵۰۰

امیدوار ۴۸۷۳ ۱۰۰۰

amima ۵۰۰ 

مامان ستایش ۳۰۰

به جای yas yas هم خودم ۴۰۰ تای دیگه میخونم

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
قربونت عزیزم...دوست ک هیچی جای خواهر منی...اول ازمایش اسپرم شوهرت بده خیالت راحت بشه سالمه بعد خودت ...

مرسی خواهری خستت کردم.ممنون ازتوصیه هات.خداخواهرتوبرات نگه دار.شمارم ازخواهری واسه ما کم نکنه.اعظم جون همسرم واریکوسل گرید3 داره نوشتم توهمین تاپیک شرایط عملو نداریم.یعنی iuiجواب نمیده.عزیزم بروبه نینیت برس😘😘😘😘

مامان هدیه ۶۰۰ سامیار ۱۴۰۲. ۵۰۰ red 500 مامان مهرسا خانم ۱۰۰ فاطمه ۵۰۰ آوا ۷۷۷۵ ۵۰۰ پروانه ی ق ...

نسرین جان اسم این بچه ها تو لیست موعدیا نیست؟؟

اونایی که تو اون لیست هستن پونصدتا کمه کم  بگن بقیه هرچی که دوس داشتن

مامان هدیه ۶۰۰ سامیار ۱۴۰۲. ۵۰۰ red 500 مامان مهرسا خانم ۱۰۰ فاطمه ۵۰۰ آوا ۷۷۷۵ ۵۰۰ پروانه ی ق ...

عزیزم کسایی که اسمشون تو ختم هست که باید ۵۰۰ تارو بگن.شما لیست اون کسایی رو بدید که اسمشون تو لیست نیست ولی به خاطر دوستاشون هر چند تا که دوست دارن و  میخوان بگن

مامان هدیه ۶۰۰ سامیار ۱۴۰۲. ۵۰۰ red 500 مامان مهرسا خانم ۱۰۰ فاطمه ۵۰۰ آوا ۷۷۷۵ ۳۰۰  پروا ...

عزیزم ۳۰۰ تا من میفرستم 

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤

سلام قضیه این ختم چیه دوباره ختم چی برداشتید به منم بگید چیکار کنم؟

ای زیباترین خالق، هزاران بار سپاس لایق توست و من نمی‌توانم نعماتت را نام ببرم. بخاطر زیباترین تکرار این دنیا که بیداری‌ست، بخاطر حال خوبم، بخاطر اینکه در هر لحظه به جای اینکه مچم را بگیری، دستم را می‌گیری و بالا می‌کشی، بخاطر تمام داشته‌هایم، بخاطر هر آنچه که ندارم و ایمان دارم که اگر خیر و صلاح من در آن باشد تو خود به من می‌بخشی، بخاطر اینکه مسیر را برام روشن می‌کنی و راه را به من نشان می‌دهی، بخاطر اینکه خانواده‌ام در کنارم هستند، بخاطر دوستان خوبم که دوستشان دارم و دوستم دارند، تو را شکر می‌کنم