2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3016391 بازدید | 355185 پست
نه عزیزم ۱۱ اسفند بود این هفته میرم حتما 

خب دو روز با من اختلاف داری که 

چرا تیکرت ۴ روز اختلاف داره ؟

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
عشقم مگه کی اقدام داشتی چندبار ؟؟

۸و ۱۱ سیکل

۱۴ سیکل صبح و ظهر

۱۵ سیکل هفت صبح 

اگر اشتباه نکنم ۱۸ یا ۲۰ ساعت بعدش تخمک ازاد شد

واسه همین میدونم به نفع پسر نیست 

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قاصدک تو همین تاپیک بود با کلومیفن دوقلو پسر باردارشد.منم لتروزول خورده بودم اصلا ربطی نداره عشقم

جدا تروخداااا دعاکنین منم دوقلوپسرررررر شه 🤲🤲🤲🤲😜😜😋😋😜

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋
نه عزیزم قراره هر روز به نیت یکی از منتظرامون هر تعداد که میتونیم امن یجیب بخونیم . لیستو من کامل می ...

عزیزم اسم منو بنویسیا 

من هر روز ۵۰۰ تا رو میخونم 

فقط روزانه بهم اعلام کنین به نیت کی 

2731
قربونت عزیزم😘😘😘 وای نه تو رو خدا این چه حرفیه کروموزوم y مهمه حالا ما ترشی نخوریم کروموزوم عوض می ...

وای ببخشید مثل بی سوادا حرف زدن آخه گفتم شیرینی بخورم گفتی کم بخور 🤭

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
عزیزم منم نوشتی😔

اگه اقدام نمیکنی همینجوری اسمتو بنویسم

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
خب پروژسترون عوارض نداره؟چون هورمنیه دیگه درسته؟اگر بخوام بخورم از امروز بخورم؟دیدژسترون خوبه؟چه زما ...

نه عوارضی نداره برا کوتاه مدت مثه ۶ ماه در سال...کمک ب باروری میکنه..دارویی ک بیشتر دکترها تو ناباروری ازش استفاده میکنن...دیدروزسترون فکر کنم شیاف قرص ش ب اسم دوفاستون تو بازار....اگ سیکلت منظم و دوره لوتعالت بلند نیست  لازم نیست ...ولی خوب ی دارو برا تنظیم سیکل و کمک ب لانه گزینی مخصوصا با محرک  ک ممکنه رحم نازک بشه کمک زیادی میکنه 

الهم صل علی محمد و ال محمد
عزیز دلم واقعیه خیالت راحت فقط زود تیکر بذار میدونی من منتظرم

تیکر گفتم بعد ازمایش پس فردا انشالله

میترسم دوباره بیاد پایین 

ممنونم ازت عشقم 

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
عزیزم اسم منو بنویسیا  من هر روز ۵۰۰ تا رو میخونم  فقط روزانه بهم اعلام کنین به نیت کی&n ...

چشم گلم ان شاءالله حاجت رواشی. لیست کامل بشه خبر میدم

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
بله عزیزم درسته  ای جانم تومی گی مال منم دوقلوپسرمیشن؟؟؟؟؟

انشالله

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
امیر علی99 موعد ۲۴ مهر  elijoon89 موعد ۲۶ مهر همسرممممممم موعد ۲۷ مهر rooz97 موعد ۲۷ مهر ma ...

بحق حضرت زهرا ان شاءالله همتون سر موعد بیبی خوشرنگ تحویل ما بدین و خوشحالمون کنین 

2706