2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015756 بازدید | 355185 پست
اعظم جان بجای قرص میشه شیاف زد؟؟  من امروز 16 پری هستم دیروز جایی بودم دسترسی به داروخانه نداش ...

اره حتما بخور اکثرا بین روز ۱۴ تا ۱۶ میخورن واقعا عالیه...شحره جان هم این قرص  و خورد و خیلی کمکش کرد برا لانه گزینی...از۱۶ بخور ۲۵ سیکل شبی ۱ دونه ..۵ روز بعد اخرین قرص بی بی بزار ک انشالله مثبت 

الهم صل علی محمد و ال محمد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الهی فدای اشکات بشم نرگسم دورت بگردم اخه

وااااای فاطمه عزیزم خیلی برات خوشحال شدم عقب بودم سریع خوندم خدایا شکرت عزیزم 😍😍😍

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
اره حتما بخور اکثرا بین روز ۱۴ تا ۱۶ میخورن واقعا عالیه...شحره جان هم این قرص  و خورد و خیلی کم ...

اوکی چشم مرسی که هستی مررررررسی 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
2731
اره حتما بخور اکثرا بین روز ۱۴ تا ۱۶ میخورن واقعا عالیه...شحره جان هم این قرص  و خورد و خیلی کم ...

فقط مدروکسی پروژسترون همون پروژسترون؟؟؟ دوز چند یکیه همشون؟؟؟ 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
انشالله شمام هم زودنی نی دومتوبارداربشی.خدادامن مامنتظرا روهم سبز کنه.گاهی وقتا میگم کاش ازدواج نکرد ...

عزیزم منم الان حالم عین حال تو هستش.ایشالله خدا به ما هم نظر و لطفشو میکنه فقط باید زمانش برسه پس غصه نخور عزیزم

عزیزم تبریک میگم محمدحسینت بلخره اومده خدایاشکرت🥰🤩😘

عشقم😢😢😢😢

انشالله به زودی بی بی مثبت تورو ببینم بارانم

با بیصبری منتظرم عشقم

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️

امیر علی99 موعد ۲۴ مهر 

elijoon89 موعد ۲۶ مهر

همسرممممممم موعد ۲۷ مهر

rooz97 موعد ۲۷ مهر

mahor موع  ۳۰ مهر

talla74 موعد سوم آبان

شادی ۲۴۶ دوماه اقدام موعد ۳ آبان

تبسم ۹۵ موعد  ۶ آبان

مامان هدیه سه سالو هفت ماه منتظرموعد ۴ آبان

marzi دوسال بیشتر منتظر  موعد ۷ آبان 

آوا ۷۷۷۵ یکسالونیم منتظر  موعد ۱۲ آبان

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
عشقم😢😢😢😢 انشالله به زودی بی بی مثبت تورو ببینم بارانم با بیصبری منتظرم عشقم

چرا تیکر نمیذاری یذره ذوووق کنیم 😍

امیر علی99 موعد ۲۴ مهر  elijoon89 موعد ۲۶ مهر همسرممممممم موعد ۲۷ مهر mahor موع  ۳۰ مهر ...

دوستان اینجوری بیاید مشخصات خودتونو بگید لطفا

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤