2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013656 بازدید | 355184 پست
باسه گلم ممنونم.حالت چطوره لک بینیت بهتر شد؟

سلام سمیه جون ازصبحی فقط لک قهوه ای کمرنگ.میاد آزم دادم رشد می نی خوب بودخداروشکر آخرمهرمیرم سونوقلب انشالله

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
عزیزم من اطلاعاتی راجب این دارو ندارم❤️

فاطمه جان اینجا یکی از کاربرا گفت شوهرش اسپرمش کم بوده با این دارو بیشتر شده منم به همین خاطر گفتم.

خواهر جان شکر خدا که خبری از پریودی نیست انشالله که باردار باشی عزیز دلم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا کنه.شوهرت لابد الان بال درآورده😁

سر کاره  بهش گفتم...گفت بازم حاله داره؟گفتم پر رنگه ولی حس میکنم تا از ندم اونم باورش نمیشه....ولی خودش شک حاملگی انداخت ب جونم هی میگفت سینه ت یا توده داره یا بارداری غیر طبیعی شدیه...نمیتونم ببینمش قیافه ش ببلنم چه عکس العملی داره...جمعه میاد 

الهم صل علی محمد و ال محمد
2731
خداروشکر عزیزم باید استراحت بکنی خیلی مواظب باشه این ۳ پاه اول خیلی مهمه.

حتمن گلم ...وای حالامیفهمم اونایی ک سقط داشتن چ زجری بهشون واردشده...انشالله هیچکس طعم سقط رونچشه

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
منم محتاج دعاتونم .خدا کنه اینماه تولد هدیه بهش بگم اینبار دیگه نینی تو راهه. چون همش فکر میکنه حامل ...

عینه دختر من امروز رفته کوچه گفته مامانم حامله س برادرم داره میاد😭😭😭😭😭

انشاءالله باتولد هدیه جون بزرگ‌ترین ‌باارزش‌ترین کادویدنیا را بهش بدی وبگی بارداری

دختر منم26مهرتولدشه منم 27موعدمه خداکنه باردارباشم🤲🤲🤲🤲

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋
2738
عینه دختر من امروز رفته کوچه گفته مامانم حامله س برادرم داره میاد😭😭😭😭😭 انشاءالله باتولد هدیه ج ...

انشاللهاقدانات ک عالی بود ...خدا کنه بی بی ت مثبت بشه...چه روزی هم هست اربعین.انشالله امام حسین حاجت ت و بده...

الهم صل علی محمد و ال محمد
حتمن گلم ...وای حالامیفهمم اونایی ک سقط داشتن چ زجری بهشون واردشده...انشالله هیچکس طعم سقط رونچشه

فاطمه جان  خدااارو شکر عزیزم .خوشحااالم که همه چی به خیرو خوشی تموم شد.الهی خدا تو دلیت رو برات نگه داره😍😍

خدا نصیب هیچ کس نکنه دور از جون بجه های این تاپیک سقط خیلی عذاب آوره سیستم بدن بهم میخوره و طول میکشه تا به حالت اول برگرده.

2706