2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015824 بازدید | 355185 پست
ممنون عزیزم مطمعن نیستم والا شانسی بی بی زدم ۱۰۹۸۵  گذاشتم دوباره اولی چند صفحه قبل تره ....ممن ...

ان شالله تمید بخدامعلومه که نی نی اعظم عزیزم.همه بچه های تاپیک دعاگوت هستن بخاطرصبوری و وقتی که برا پاسخ به بچه ها داری.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خودت فک میکنی بخاطرعکس رنگیه یا داروهاخانم کریمی؟ حست چیه؟ 

با عکس رنگی که لولها باز شد ولی باز ضخامتم ۴ بود...تخمک هام هم بدون دارو زود رشد نمیکرد نهایت روز ۲۰ تا ۲۳ ازاد میشد ولی اینماه ک دارو خوردم از روز اول مریود تخمدان هام تیر میکشید دلدردی حس نکردم فقط تیر تخمدان درست ۲ روز بعد پاکی ترشحات شروع شد یادته یا نه میگفتم بعد چند سال انگار طبیعی شده همه چیزم..روز ۱۲ سیکل ساعت ۲ تا ۴ ظهر چنان تخمدان راست تیر میکشید نمینتونستم راه برم دراز کشیدم خوابیدم باز تیر میکشید...من ساعت ۲ نصفه شب قبلش نزدیکی کردم با ۲ نصفه شب بعدش ...خودم فهمیدم ظهر ۱۲ ازاد شده ولی دخترم خونه بود کاریش نمیشد کرد دیگه ۲ تا اقدام کلا داشتم ...اناناس از این قوطی ۳ کیلویی ها شوهرم برام گرفت  شاید بی تاثیر نبود مردم تا خوردمش...اب هویجم زیاد خوردم...عکس لولهام تمیز کرد ولی داروها خانم کریمی عفونتم خوب کرد و هورمونهام منطم کرد و تخمک گذاریم عین ادمی زاد شد

الهم صل علی محمد و ال محمد
انگور ک گرمه اتفاقا خوبه فقط انگور رسیده و شیرین باشه...موز و انبه زیاد بخور ...خودمم گیجم بخدا شانس ...

مبارک مبارکه آبجی گلم 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
آمپول ندادن بهت؟

دکتر احمق اصلا برام سونو ننوشته بود که اینم به سفارش مامان مهرسای عزیز رفتم الهی درد و بلاش بخوره تو سر همه دکترای بی سواد گاگول

میخام دکترمو عوض کنم

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
سلام آره 8ب بعدآماده میش چی بگم بهارجون دعاکن برام ....بعدلک بینی دیشبم صبحی خون پری دیدم شیاف زدم ق ...

عزیزم استرس نداشته باش انشاالله که چیزی نیست.منم برات صلوات میفرستم که خدا تو دلیتو برات حفظش کنه🙏🙏

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...
با عکس رنگی که لولها باز شد ولی باز ضخامتم ۴ بود...تخمک هام هم بدون دارو زود رشد نمیکرد نهایت روز ۲۰ ...

من خواهرم و شوهرش سالمن باردارنمیشه ببینم اگه قبول کنن بفرستمشون اصفهان شماره خانم کریمی ازت میگیرم.

ای وای چه موقعی هم شد...عیب نداره فقط جوشونده گرم بخور  میوه  زیاد بخور .. استراحت کن انشا ...

شو هرم میگه حالت خییلی بده بذار ماه بعد، 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏