2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3017828 بازدید | 355185 پست
الهی بگردمت من😔 فاطمه نیاز نیست بگی وصعیتت رو  بگو‌کمردردم گرفته و مهدیس اسهال شده حال جسمیم ...

چرااین خاهرم میدونه ولی خو شهردیگه س وگرن دلسوزه..خدانکنه ..دیگ الان مجبورشدم ب مامانم بگم چون خیلی درددارم

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیزممم اشکال نداره  ببین بنظرم دوقلو میشه اما بیشتر نه ،بزن  منم فردا عصر میزنم

عزیزم شما رفتی سونو ؟امپول ازاد سازی زدین ؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
وایی این لک چیه افتاده به جونمون. من نمیدونم چرا انقد زیاد لک های سیاه و بدرنگ میرم دسشویی میترسم از ...

عزیزم دارو استفاده کردی خون روان رو لخته کرده اونام لخته خونه که میاد ازت داری خوب میشی ان شاالله جلوی خونریزیت گرفته شده دیگه شکر خدا

خدایا شکرت❤️❤️❤️❤️
وایی این لک چیه افتاده به جونمون. من نمیدونم چرا انقد زیاد لک های سیاه و بدرنگ میرم دسشویی میترسم از ...

دکترم گف شبی یکی 0تاداده بود الان میامش دادم گف10تادیگه م بخر  و استراحتمم بیشتر ازپیش کنم

سایزاشونوچنده

سونو رو گذاشتم دوباره بذارم ببینی؟ سایزشون 16،27،18 19،20 چهار تا تو چپ یکی تو راست

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
سونو رو گذاشتم دوباره بذارم ببینی؟ سایزشون 16،27،18 19،20 چهار تا تو چپ یکی تو راست

غیراون27باقیش خوبه...کلومیفن خوردی؟آمپول زدی دیگ؟

وای چرا عزیزم دعوا نکنید با هم😕

ماکارمون همیش دعواس😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤دریا ببینمت پوستتو قلفتی میکنم😏😏😏😏😏

غیراون27باقیش خوبه...کلومیفن خوردی؟آمپول زدی دیگ؟

ببخشید 27 دستم خورده، 16 17 18 19 20

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
2706