2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3017250 بازدید | 355185 پست
بله عزیزم میدن

فاطمه جان شما نظری ندادی عزیزم؟ 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
با کیت جلو برو مثبت ک شد هی تند تند اقدام کن 😁..

کیت رو من جواب نمیده میرم سونو

هی اقدام میکنم

چرا۱۱۹ دیگ نیمد🙁🙁🙁

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من با توجه به تجربه فاطمه عزیز و ستایش مهربون و مهرسا جان امشب آمپول میزنم و از فردا شب اقدام، ممنون از کمکتون 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏

فقط موندم یکی بزنم یا دوتا، 

روز ۲۴ ..‌ای بابا دلت خوشه هاا‌..😟😟😟

😛😛

یهو دیدی شد

اسپرما شوشو منک مثه فولیام بی عرضن😅😅

تقصیر یکیشونه من مامان نشدم

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
آره فاطمه جان. محرک خورده بودی هفت تا؟؟؟ چن بودن سایزشون؟ 

بله دوتا لتروزول شبی داد با سه تا هاچ ام جی گفت ۱۴ سیکل برو سونو

من دوتا لتروزول خوردم شبی اما امپولهارو ترسبدم بزنم واسه همین نخریدم و ۱۰ سیکل رفتم سونو

سایز ۲۱/۵

۱۸/۵

۱۶

۱۴

۱۲

دوتا هم۱۱

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
ممنون عزیزم . تورو خدا برای سلامت به دنیا اومدن بچم صلوات بفرستید استرس گرفتم

چشم عزیزم برات آیه الکرسی میخونم

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
باید کم ترش کنی چون تو بارداری ممکنه بالا تر بره خدایی نکرده مجبور ب استفاده انسولین بشی حدود ۷۵ تا ...

من چند وقته دست و پام سرده گفتی شاید از دیابت باشه ترسیدم.چجوری کمترش کنم عزیزم؟به خاطر خرما و نبات و اینطور چیزاس دیگه😔😥😥

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...
بله دوتا لتروزول شبی داد با سه تا هاچ ام جی گفت ۱۴ سیکل برو سونو من دوتا لتروزول خوردم شبی اما امپو ...

خب آمپول زدی و اقدام کردی؟؟ 

این ماه نه گلم ماه اینده میخواستم برم اقدام

عشقم اگر با محرک میخوای شروع کنی که هیچ

در غیر این صورت شروع کن به تقویت و گرم کردن رحم و تحریک طبیعی تخمدان

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2706