2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013676 بازدید | 355184 پست
ممنونم از انرژیه مثبتت ممنونم ازت انشالله خداوند مهربان خواسته دلتو بده

فدای تو گلم..توکلت بخداباش..انشالله فرداخوش خبرباشی

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کیانا جون تورو کاملا یادمه ازتاپیک اول بانو بودی با کلی رژیم وتعیین روزتخمک گذاری وخدا یه گل دختربهت ...

اره عزیزم ممنونم نظر لطفته  

واقعا اراده ی خدا تو هر کاری مقدم هست گلم

مانلی هست اسم دخترم بله درست یادتون مونده

خداي مهربانم مگر داريم لحظه هايي از اين شيرينتر لحظه هايي ناب از جنس حس زيباي دوباره مادر شدن ❤️❤️خدايا اين حس و حال ناب رو نصيب همه ي دوستانم بگردان🙏🏻
2728
2738

سلام خانومااابرامنم دعاکنید توروخدامنم تواقدامم خیلی وقت منتظرم  

خدایاشکرت بخاطرهدیه ومعجزه ی بزرگی که بهم دادی  خداجونم پرنسس کوچولوهاموبه خودت میسپارم
اره واااقعاا من که نیومده به خدا اینقد وابستش شدمااا.راستی اسمشم  ترانه انتخاب کردیم فعلا.عاطفه ...

به به چه اسم قشنگی گلم نامدار باشه

نه نرگس جونم خدا بهم کمک کنه انشالا همین دو تا رو سر و سامون بدم 

خدا انشالا به اونایی که نینی ندارن نظر کنه و دامنشون رو سبز کنه از ما دیگه واقعا گذشته نه سنم اجازه میده و نه شرایطم 

فک کردن به سومی برام غیر قابل تصوره

دعای هر روزم اینه که خدا خودش رحم کنه و بچه ی ناخواسته بهم نده  

خداي مهربانم مگر داريم لحظه هايي از اين شيرينتر لحظه هايي ناب از جنس حس زيباي دوباره مادر شدن ❤️❤️خدايا اين حس و حال ناب رو نصيب همه ي دوستانم بگردان🙏🏻
سلام خانومااابرامنم دعاکنید توروخدامنم تواقدامم خیلی وقت منتظرم    

انشالله ک ب زودی دامنت سبزمیشه عزیزم

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
سلام عزیزدلم واقعا یادپارسال بخیر😍😍

سلاممممممم عشقم خوبی؟

اره به خدا واقعا یادش بخیر

چقدر هر روز خاطرات خوب اون دوران رو مرور میکنم

اره اومد آبجی😭😭😭😭😭

آخه.گریه نکن عزیزم.چند شب اقدام داشتی؟

بچه اولته؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2706