2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013858 بازدید | 355184 پست

سلام

من تازه وارد سایت شدم البته همه پیاماتونو چند وقته دارم میخونم

منم این ماه اولمه دارم اقدام میکنم

دوست دارم بچم دختر بشه چیکار کنم؟؟

میشه کمکم کنید؟

روز ۱۵ پریودیمم البته پریودام ۱۰ روزس ولی کیت مکس ۱۴ هنوز تخمک گذاری برام نشون نداده

سلام عزیزم ان شاءالله پری نمیاد و بارداری  ختم امروز رو به نیت شما خوندم ان شاءالله امام زمان ...

وای مرسی ابجی جونم خیلییی خوشحالم کردی عزیزم ،انشاءالله🤲🤲🤲🤲

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم عکس اصلا واضح نیست بگو از نزدیک از خود عکس بگیره 

باشه گلم ممنون😘

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏

@baran7166   و

@sedna96    

عزیزان سوره حشر امروز به نیت شما دو عزیز بود

باران جون الهی به حق خانوم فاطمه،به حق ماه عزای حسینش،بعداز اینهمه انتظار خییلی زود خدا دامنتو سبز کنه و اغوشت رو پُر

ان شاااله به زودی خبرای خوبی برات در پیش باشه🙏🙏بعداز نماز صبح خیییلی دعات کردم از ته دلم ان شااله دعاهامون اجابت شه🙏

سدنا جان الهی که خدا گل دخترای نازت رو حفظ کنه و باعث خیر دنیا و اخرتت بشن.ان شاااله خدا غافلگیرت کنه و دقیقا وقتی انتظارش رو نداری  بهت یه پسر سالم و ناز ببخشه.یه داداش مهربون و باغیرت واسه دخترای نازت🙏

ان شاااله ارزوی هیچکس ارزو نمونه🙏

2731
ازدیروزنی نی سایت قطع بود انگار یه جی کم داشتم الان یه لحظه بیدارشدم ببینم وصله خیلی خووشحال شدم...آ ...

آره منم از دیشب قطع شده بود یه جوری بودم الان اومدم باز چک کنم دیدم واردش شد خوشحال شدم خیلی بهتون عادت کردم 

سلام عزیزم صبحت بخیر ،بی بی چک منم  پررنگ شد      

مبارک باشه. تبریک میگم. ان شالله بسلامتی .دوران بارداری خوبی داشته باشی

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ
سلام عزیزم صبحت بخیر ،بی بی چک منم  پررنگ شد      

سلام

تبریک میگم.ایشالا جنسیت دلخواهت باشه

ایشالا قسمت همه اقدامیای این ماهم بشه😍😍😍😍😍

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2738
آره منم از دیشب قطع شده بود یه جوری بودم الان اومدم باز چک کنم دیدم واردش شد خوشحال شدم خیلی بهتون ع ...

منم با اینکه با این تایپیک چند روز نیست که آشنا شدم انگاریم چیزی گم کرده هی چک میکردم می دیدم ارور میده خداروشکر خوشحالم درجمع همه خوبانم مرسی از همه تون 

آره منم از دیشب قطع شده بود یه جوری بودم الان اومدم باز چک کنم دیدم واردش شد خوشحال شدم خیلی بهتون ع ...

عزیزدلمی..ببخشیددیردز سایت قطع بودنتونستم جوابتوبدم ..عزیزم من 3باراقدام داشتم28.36و49ساعت بعدآمپول

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
عیب نداره فقط سالم بودن مهمه بچه میاد انشالله..من فکر کردم گریود شدی نا امید گفتی  انشالله نمیا ...

سلام عزیزدلم💓

الان ۵روزه دوفاستون رو قطع کردم روز۳۰سیکلم

دوره قبل ۱۰روز طول کشید تاپریود شم

اینجوری که دوفاستون فایده نداره،نه؟

چیکار کنم تنظیم شه این پریود؟

سلام بچه ها من دهم باید پری بشم الان تقریبا دوروزه گرمیجات و مقوی جات میخورم اما متاسفانه یکبار بستی و یکبار شیر کاکاعو خوردم🤭حالا بنظرتون از امروز سفت و سخت نخورم و شوهرمم تقویت کنم میشه این ماه اقدام کنم تقریبا اقدامم میوفته 23،24 مهر با تجربه ها بگید میشه؟؟؟؟ 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏

راستی متفورمین و کلومیفن خشکی واژن میارن؟؟؟؟ 

میخوام کلومیفن بخورم و برم سونو؟ با تجربه ها بنظرتون آمپول بزنم توبه یا نزنم؟ آخه یه دکتر میگفت خودش آزاد بشه بهتره اما بعضی دکترا میگن برن که بگیره؟؟؟ لطبا تجربیاتتونو بگید مرسی عشقاااا

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
2706