2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013656 بازدید | 355184 پست
عزیزم من ۳۴ هستم ولی مامانم بنده خدا بعد از فوت داداش بزرگم شوک بهش وارد شدو تو ۳۸ یائسه شد به خاطر ...

استرس ب خودت نده

بهش فکر نکن.خ زود بخوای بشی ۳۸

بفکر اقدامت باش

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
ببین بخدا خیلی خوب ...ذخیره تا زمانی ک نیمه هم پریودی میاد  ولی نامنطم و گاهی بدون تخمک گذاری و ...

اعظم جون من دیشب رفتم اقدام ۵:۳۰نشد

شوهرم زودتر بیدارم کرد دیگ از دستش زودتر رفتم🙈🙈🙈ساعت۳:۳۰تخلیه کامل انجام شد.فقط ی مقداریش ریخت بیرون.طودی نیس؟؟yها نریخته باشه😒😒

بعد الان تخمدان سمت راستم تیر میکشه قشنگ حسش میکنم.میخواد آزاد بشه؟

چی الان بخورم بهتره؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلامت باشی عزیزم آره باهاش صحبت کردم یکم انداختمش جلوتر. میشه ۳۷ هفته و ۴ روز. تو هفته ۳۸ میشه

بسلامتی ان شاءالله 

خدا پشت و پناهت عزیزم 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
خوب کاری میکنی به حرفاش گوش کن که دیگه ماه دیگه بدون هیچ مشکل و با تمام قوا اقدام کنی و ایشالله نتیج ...

به صفر که نمیشه ولی اونایی ک تخمک خیلی ضعیف دارن خیلی کمک میکنه مخصوصا اونا ک طولانی مدت باردار نمیشن...فقط هزینه ش خیلی زیاده برا ۱ ماه ۶۰۰ دادم الان ماه دیگه باز باید دارو بگیرم انگار دارو شوهرم داره تموم میشه..داروها خودمم گفت ماه دیگه فرق داره.خدا کنه حداقل جواب بگیرم..داروهاش ک تو پریودی میداد خیلی تیر تخمدان داشتم فکر کنم رو تخمک تاثیر میذاره

الهم صل علی محمد و ال محمد
2731
2738
من شبا زود لالا میکنم اخه 😁

اعظم جون من ظهر جوجه زعفرونی بخورم بد نیس؟دیشب اقدام کردم

ظهرم باید اقدام کنم

بچه ها بعد ساعت باز میشه اقدام  کرد جون داره

راستی به جز اون ۱۶ دیگه فولیکول دیگه نداشتی؟؟به نطرم اون ۱۶ ک ۲۰ شد ازاد شده..اقدام ها هم زیاد بود انشالله طورش کردی....اگه فولیکول دیگه ای هم داشتی احتمال رشدش با  امپول هست...اگه ۱ فولیکول بوده دیگه اقدام نرو به نظرم چون رشد ش زیاد بود احتمالا خیلی زودتر ازاد شده عمر تخمک هم در نطر بگیریم ۲۴ ساعت .دیگه خیلی گذشته انشالله گرفته باشه.

به صفر که نمیشه ولی اونایی ک تخمک خیلی ضعیف دارن خیلی کمک میکنه مخصوصا اونا ک طولانی مدت باردار نمیش ...

اشتباه گفتم تخمدان چپم تیر میکشید از ساعت۸ تا ۹_۹:۳۰

اعظم جون من دیشب رفتم اقدام ۵:۳۰نشد شوهرم زودتر بیدارم کرد دیگ از دستش زودتر رفتم🙈🙈🙈ساعت۳:۳۰تخلی ...

الان عسل کشمش بخور ...حتما عصر هم ی نزدیکی کن..نگران ریخته شدنش نباش بیشتر حجم مایع منی اون مایع منی بر ک پر از مواد قندی ک اسپرم ها نمیرن...اندازه سر انگشت شستت بره داخل رحم هم کافیه برا بارداری

الان عسل کشمش بخور ...حتما عصر هم ی نزدیکی کن..نگران ریخته شدنش نباش بیشتر حجم مایع منی اون مایع منی ...

تیر میکشید یعنی داره ازاد میشه؟؟

بازم فردا اقدام برم؟

2706