2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013850 بازدید | 355184 پست
۱۳ ،شمااقدام کردی

آره عزیزم منم همون موقع ها موعدمه..انشالله مثبته عشقم یه بیبی خوشرنگ.نصیبت میش

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من لای پام و شکمم و همه ترک خورد😐

منم شکمم الانم معلومه کشاله ی رانم هم ترک خورده

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
اخه چرا ن فشاری روش هست ن چیزی دردم نداره😑😑😑😑😑

عزیزم من فقط تنهاجایی ک ترک خورد رون پای راستم بود روش ربطی هم نداشت نکران نباش ..روغن زیتون بزن

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
2728
اخه چرا ن فشاری روش هست ن چیزی دردم نداره😑😑😑😑😑

خوب دیگه پوست شکمت کش میاد اونجام کش میاد حالا چه گیری دادی بو اون بیچاره 😊😊😊

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
2738
عزیزم من فقط تنهاجایی ک ترک خورد رون پای راستم بود روش ربطی هم نداشت نکران نباش ..روغن زیتون بزن

میزنم هم به شکمو پلو و رحمم میزنم ولی نمیدونم چرا تنا...م ترک خورده واسم سواله وگرنه اصلا شکمو اینام ترک نخورده چون ازاول چربش کردم

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)
خوب دیگه پوست شکمت کش میاد اونجام کش میاد حالا چه گیری دادی بو اون بیچاره 😊😊😊

😂😂😂😂😂😂ن بابا چ گیری اختیاردارشه🤣🤣🤣فقط واسم سوال بود

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)
😂😂😂😂😂😂ن بابا چ گیری اختیاردارشه🤣🤣🤣فقط واسم سوال بود

فدای سر گل دخترت عزیزم

2706