2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013672 بازدید | 355184 پست
عزیزم تو تصادف نکنه به رحمت اسیبی رسیده باشه!نمیشه قبل از بارداری دهانه ی رحمتو دوخت؟

من اصلا خبر نداشتم ارتفاع رحمم کوتاهه و احتیاج به دوخت داره سونوی ان تی که رفتم بهم گفت تا من خواستم اقدام کنم واسه سرکلاژ سقط شد😔😔😔😔😔، 

خودمو مقصر میدونم 

😍خدایا شکرت 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اصلا خبر نداشتم ارتفاع رحمم کوتاهه و احتیاج به دوخت داره سونوی ان تی که رفتم بهم گفت تا من خواستم ...

خب عزیزم منظورم اینکه قبل از اینکه اقدام کنی حتما برو اینکارو بکن.درسته تاوان سنگینی داشت ولی ایشالله که مشکلتو حل کنی و با خیال راحت اقدام کنیو خدا یه گل پسر سالم جای این فرشته بهت بده.ادم به غیر از قبول سرنوشتش و صبر و تلاش دوباره کار دیگه نمیتونه بکنه عزیزم  

2728
عشقممم منم هر سری ک لتروزول میخورم فقط یدونه فولیکول دکترم خیلی به این گیر میده و میگه امکان بارداری ...

ماهور جان برعکس دکترم امیدواری میداد اصلا قبول نداشت فقط احتمال خیلی کم میداد

من قبل اینکه داروهای محرک بخورم هم هر دفعه یدونه داشتم و وقتی میخوردم هم یدونه یا دوتا داشتم که یکیش بیشتر اوقات کیست بود اما با این حال دکتری ک سونو میکرد اینقدر من استرس داشتم و گیر میدادم پس چرا هر ماه میگی همه چی خوبه باردار میشی ولی نمیشم (تازه ضخامت رحمم روز۱۴ ،چهار نیم بیشتر نمیشد) بازم دعوام میکرد و میگفت علکی سخت میگیری همه چی نرمال 

گفت یه احتمال وجود داره اونم بسته بودن لوله هاست  که عکس باید بگیری که دو روش داره گاهی با یه ضربه باز میشه گاهی با عمل 

ولی واسه تو خیلی زوده حالا حالا جا داره خودت نگران نکن 

واسه این میگم زود نرین سراغ عکس رنگی  

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
خب عزیزم منظورم اینکه قبل از اینکه اقدام کنی حتما برو اینکارو بکن.درسته تاوان سنگینی داشت ولی ایشالل ...

خدا خودش انرژی دوباره بهم بده تا بتونم از اول شروع کنم ،، حتی اگه بتونم برگردم به زندگی روزمره برام کافیه 

😍خدایا شکرت 😍
2738
خدا خودش انرژی دوباره بهم بده تا بتونم از اول شروع کنم ،، حتی اگه بتونم برگردم به زندگی روزمره برام ...

گذر زمان خودش حلال مشکلاته.ادم با چه چیزایی که کنار نمیاد این خاصیت بشره.مطمئن باش الان داغ دلت تازست اینجوری میگی.بعد از یه مدت با نهایت تلاشت کار میکنیو این دفعه دیگه پیروز میدون خودتی.که خیلی شیرینه و ارزششو داره.

آخه آبی جون شما یه بار باردارشدی این یعنی لولت سالم بوده ولی من چرا وقتی شوهرم اسپرم سالم داره خودم ...

عزیز دلم  من از عکس هیچ اطلاعی نداشتم تا اینکه دکتر وقتی دید دارم استرس میگیرم یکم طولانی میشه بهم گفت شاید شاید سر سقط هات لوله هات بسته شده 

احتمال بسته شدن لوله ها بعد از سقط هم زیاده اون اینطوری میگفت اما میگفت تا یکسال طبیعیه طبیعیه اقدام کن بدون استرس

به قول شما من دوبار باردار شده بودم پس باید با اولین اقدام یا حداقل دو سه بار باردار میشدم ولی با اینکه فولیکول داشتم و شوهرمم خوب بود نمیشد 

ماهور جان برعکس دکترم امیدواری میداد اصلا قبول نداشت فقط احتمال خیلی کم میداد من قبل اینکه داروهای ...

یعنی عکس رنگی اصلا ندادی؟

گفته بادو روش باز میشه یاضربه یا عمل .منظورش از ضربه چه جور ضربه ایی بوده؟

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
آخه آبی جون شما یه بار باردارشدی این یعنی لولت سالم بوده ولی من چرا وقتی شوهرم اسپرم سالم داره خودم ...

منم درد لگنی بنظرم داشتم گه گاه حتی تیر کشیدن 

بعد تو خونه بیکار بودم همه  علائمم رو جمع بندی میکردم کلی بیماری برا خودم تشخیص میدادم بخدا طفلی شوهرم رو دیوونه کرده بودم هر روز یچیز میگفتم 😭😂

راست میگن هرچی اطلاعاتت کمتر بی دغدغه تر 

غلظت خونم لب مرز بود انعقاد خون چیه نشنیدم چی میشه تو برگه از یه چک اپ کامل قبل عمل دادم همه چی خو ...

ptt علامت مشکل انعقادی خونه ک سقط زیر ۳ ماه میاره باید هپارین قبلش مصرف کنه هر کی اونجوره انشالله ک مشکل اینجوری نداشته باشی.

الهم صل علی محمد و ال محمد
2706