2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013692 بازدید | 355184 پست

اگه باردار نیستم پس اون لکه روز ۲۱ چی بود؟ من ک هیچ وقت لکه بینی ندارم نهایت ی روز قبلشروع پزی نه ی هفته قبلش.

اگرم باردارم چرا بیبی چک همش منفی میشه

چرا امروز ترشح تخمک گذاری طور داشتم چرا کیتم هاله انداخت

مال نسخه ی شبنمو بگیرم خوب نیست یا حتما برم دکتر اون بنویسه؟چون تو شهر خودم نیستم!

نه اصلا نمیشه رو نسخه دارو بگیری شبنم نمیدونم داروش چی بود ولی الان نیگی خارش داری احتمالا عفونت قارچی داری هر ۱۲ ساعت ۱ مترونیدازول  تا ۷ روز حداقل...اگه ترشح سفید پنیری ابکی سفید باشه قارچیه پمادش کلوتریمازول میتونی شیاف فیتو وازکس هم استفاده کنی خیلی عالیه ..اگه ترشح سبز چرکی زرد بود پماد کلیندامایسین...با کبسول فلوکونازول هفته ای ۲ تا ..

الهم صل علی محمد و ال محمد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان من چیکار کنم امشب نرم اقدام و فردا غروب برم سونو خوبه ?به نظرت تا فردا غروب بزرگتر میشه ...

والا نطر من فرضیه  س...دقیق نمیتونم بگم...از اخرین قرص لتروزول ۵ تا ۹ روز بعدش ازاد میشه ببین چند روز گذشته...

2728
میره که رهده سر کار .دی ثواب هم داره ..اویدم عین دولو ها ک نشینن فقط پند ایدن مو هم دولو جمع م😁😁😁

اینا ب چ زبونیه؟؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
پس به نظرت من چیکار کنم ??چجوری پیش برم 

اگه جنسیت برات مهمه هی باید بری سنو هی بیای..امپول نمیزدی بخدا بهتر بود ۱ روز خاصی ازاد میشد با کیت یا سنو میفهمیدی لعنت به امپول ک ادم و بدتر گیج میکنه عصر دیدی گفتم  امپول نزنننن..دیدی؟؟(.عین پیر زن ها )😂

انشالله....والا رگباری میحرفید دیگ.چیزی بهش نگفتم...میگ دوتابچه داری بچه چی میخای اگ.پسرمیخای بروآی ...

چ دکتر بامزه ای

ولی خدایش شماها ک ۲تا بچه دارین دیگ میخواین چیکار

فرزند بیشتر دردسر بیشتر😁😁😁

ایشالا این دفعه مامان گل پسری میشی

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2740
والا نطر من فرضیه  س...دقیق نمیتونم بگم...از اخرین قرص لتروزول ۵ تا ۹ روز بعدش ازاد میشه ببین چ ...

یعنی منک لتروزول خوردم زوده ک فردا برم سونو؟؟

یعنی منک لتروزول خوردم زوده ک فردا برم سونو؟؟

اره دیگه محرک تخمک گذاری زودتر میاره ..فردا میشه ۳ روزه که از قطع لتروزولت میگذره زوده  انتطار فولی بالا نداشته باش سایزش بالا ۱۵ باشه عالیه روزی ۲ میل باز هی رشد میکنه ولی سایز زیر ۱۲ بود باید امپول محرک بزنی...ولی مطمعنم رشد کردن حسابی 

اره دیگه محرک تخمک گذاری زودتر میاره ..فردا میشه ۳ روزه که از قطع لتروزولت میگذره زوده  انتطار ...

ارزومه ۱۵شده باشن😕🙁🙁

روزی ۲ تا خوردی حتما رشد میکنه من روزی ۲ تا خوردم کیست ۳۴ زدم...حداقل برات ۲۰ میشه تا زمان ازاد شدن

خدا کنه

واسم دعا کن

اره دیگه محرک تخمک گذاری زودتر میاره ..فردا میشه ۳ روزه که از قطع لتروزولت میگذره زوده  انتطار ...

اعظم جان میدونی برای سفیدی قسمت های تیره ی بدن چی خوبه ؟ چیزی که مجرب باشه 

راستی مام صابونی زیر بغل رو تیره تر  میکنه ؟!

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
2706