2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013847 بازدید | 355184 پست
اره عزیزم اینجا چند تا از دوستان دوتا دختر دارن و برای سومی تو اقدامند و بعضیاشونم باردار شدن به سلا ...

خوشحالم بلاخره تاپیکی پیدا کردم چندتا مثل خودم هستن لطفا اگر کسی هست لطفا میشه این پیامم را لایک کنه تاباهم باشیم آخه هرتاپیکی رفتم همه بچه اولشون بود منم احساس می‌کردم تو جمعشون غریبم 

زینب جان برات صلوات فرستادم، این فکرا چیه پسر قشنگمون خوبه خوبه، منتظریم عزیزدلم    

مرسی عزیزدلم . ان شاالله فردا ب سلامت پسرگلتو بغل بگیری

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوشحالم بلاخره تاپیکی پیدا کردم چندتا مثل خودم هستن لطفا اگر کسی هست لطفا میشه این پیامم را لایک کنه ...

نه عزیزم اینجا تقریبا همه تو یه شرایطیم و همه برای پسر تلاش میکنن فرقی هم نداره بچه اولشون باشه یا دوم یا سوم

گل پسری رو دیدی خیالت راحت شدم عزیزم ؟وزنش چقدر شده الان؟ سفالیک بود یا بریچ ؟ از روی سونو گفت مشک ...

اعظم این بچه ی من خیلی قرتیه! 3روز دقم داد تکون نمیخورد!دیروز که سونو داشتم همش تکون میخورد !😂 باید یه گاز درست حسابی بگیرمش فسقلی رو 😀 ننوشته سفالیک یا بریچ!خودمم تعجبم که چطور ننوشته !! بخاطر وزنش گفت دیابت داری ؟! نوشته هفته ی 35 بروم آز بدم... نمیدونه من یک ماهه دارم دوپینگ میکنم تا وزن بگیره😆 آناناس و دلسترو بستنی و گوشت ومرغ کبابی و .....  وزنش خداروشکر 2500 بود 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
2728
سلام دوستان من دیشب ساعت ده تقریبا خون ریزیم زیاد شد رفتم بیمارستان توی راهرو کیسه آبم پاره شد  ...

سلام عزیزدلم

من خوابو بیدار بودم پیامتو رو میدیدم،نمیفهمیدم چی دارم میخونم دوبار خوندم پیامت رو باورم نمیشه😢

خدارو به کلمه به کلمه قران قسم میدم خودش بهت آرامش بده قربون دل سوخته ات😭

چه روزی شد امروز

منم خیلی دلم گرفت براش گریه کردم خیلی متاسفم روژان جان انشاءالله یکی دیگه بزودی،چن هفته بودی روژان ج ...

تیکرشو برداشت😔😔تیکر آبیش دیگ نیس😭😭

اول گلدونه حالا روژان😢😢😢😔😔

من دیگ تحمل ندارم.خواهشا خانما باردار خ مواظب باشین 😢😢😔😔😔

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
اعظم این بچه ی من خیلی قرتیه! 3روز دقم داد تکون نمیخورد!دیروز که سونو داشتم همش تکون میخورد !😂 باید ...

ای جونم عزیز دلمه خوب میکنه هر کاری میخواد میکنه 

نگران نباش ان شالله دیابت نداری اون از کجا میدونه آخه 

تو همچنان ادامه بده به دوپینگت عزیزم 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
سلام دوستان گلم ببخشید ک اینقد دیر اومدم از خودم خبر دادم نتم تموم شده بود درد زیادی هم دارم خصوصا ق ...

عزیزدلم مبارکت باشه🌺🌸🌺

ان شاالله زیر سایه تون

قد بکشه🙆‍♂️دکتر بشه👨‍⚕️،داماد بشه🤵

2740
سلام دوستان منم این ماه میشه 6 ماه اقدامم دوتا دختر دارم برای بچه سوم که میخوام پسر بشه اقدام می کنم ...

سلام عزیزم ،اره اینجا چند نفری هستیم که دوتا دختر داریم ،و الان یکیمون تازه باردارشده،،عزیزم دخترات چندسالشونه؟؟

سلام دوستان گلم ببخشید ک اینقد دیر اومدم از خودم خبر دادم نتم تموم شده بود درد زیادی هم دارم خصوصا ق ...

تبررریک قدمش پر خیر و برکت باشه براتون عزیز دلم❤☘❤

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤
خود زمستونه  ما از اول شهریور پکیج روشن کردم  الان هم یه مه شدید هست و دیشب هم تا صبح با ...

آره جاده اردبيل كه كلا مه شديد بود 

واي آره دكترمم همينو گفت چرا ريسك كردي😞نميدونستم فك ميكردم خوبه

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
عزیزم بی بی زدم عکسشو گذاشتم.تا الان بیخیال بودما نمیدونم چرا برا جنسیتش استرس گرفتم. دعاکن برامن و ...

عزيزم مباركه😍😍

نه بابا استرس چي انشالله گل پسريه توكل بخدا

سلام دوستای عزیزم، ممنون از اینکه به یادم بودید منم تا جاییکه یادم بودید همه تونو دعا کردم انشالله ...

تبریک عزیزم انشالله قدمش پر و خیر برکت باشه براتون❤☘💚

☘اَلا بِذکر الله تطمَعِنَّ القلوب☘خدایا خودت مواظب پسرم👶 باش❤

عزيز دلم خيلي تبريك ميگم قدمش پراز خير و بركت باشه براتون 

انشالله زير سايه پدر و مادرش بزرگ شه و لباس دومادي تنش كني شاه پسرمونو😘

2706