2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013904 بازدید | 355184 پست
سلام دوستای عزیزم، ممنون از اینکه به یادم بودید منم تا جاییکه یادم بودید همه تونو دعا کردم انشالله ...

ای جانم مبارک باشه دوستم...چه حس خوبیه با تموم سختیها بچه ت رو با عشق به آغوش بگیری

گوارای وجودت حس زیبای مادری  

خدایا آرزوی داشتن بچه رو به دل هیچ زنی نذار...من براتون خدا را آرزومندم...خدایا بچه های همگی رو به پدر و مادرهاشون ببخش...پسرهای قشنگ منم در پناه خودت حفاظت کن🙏🙏🙏🧿🧿
عزیزدلم ان شالله که بخیر بگذره و بسلامتی بچه ت رو بغل بگیری بیشتر مراقب خودت باش والا جلوگیریمون ک ...

قربونت برم عزیزم خدا خیرت بده و بخاطر دعاهای شما دیگه مشکلات منم حل کنه 

آرش جونمو بوس کن از طرف من 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قربونت برم عزیزم خدا خیرت بده و بخاطر دعاهای شما دیگه مشکلات منم حل کنه  آرش جونمو بوس کن از ط ...

فداتشم عزیزم...تو هم دختر نازت روببوسش  

خدایا آرزوی داشتن بچه رو به دل هیچ زنی نذار...من براتون خدا را آرزومندم...خدایا بچه های همگی رو به پدر و مادرهاشون ببخش...پسرهای قشنگ منم در پناه خودت حفاظت کن🙏🙏🙏🧿🧿
بعد هزینه هاش چجوره ؟؟با بیمه ها قرارداد داره ؟؟ 

اونک خودت باید بیمه تکمیلی باشی.این ی ویزیت میگیره ک فاکتور میده واسه بیمه تکمیلی

بیمارستانم سعدی و الزهرا فقط بچه رو بدنیا میاره

خ ازش تعریف میکنن ولی خ سرش شلوغه.من صبح ساعت۷ نوبت نتی گرفتم شب ساعت۸برم ساعت ۱۰ نوبتم میشه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2731
تشکر عزیزم. ان شالله براهمه منتظرا

ایدا جون مبارکه دیدی دیشب گفتم ما تو یه هفته میریم زایمان و پسرامون رو بغل میکنیم❤❤❤❤

عزیزم الان برو تیتر بتا بده بعدم وقتی برای  تشکیل قلبش رفتی سونو با برگه سونو برو بهداشت برات ازمایش بنویسه منم میخوام این کارو بکنم

خدایا شکرت❤️❤️❤️❤️
سلام دوستان گلم ببخشید ک اینقد دیر اومدم از خودم خبر دادم نتم تموم شده بود درد زیادی هم دارم خصوصا ق ...

مبارک باشه عزیزم انشالله همیشع یالم و سلاکت باشی خودت و گل پسرت

برای روژان خیلی ناراحت شدم خدا میدونه که موهای تنم سیخ شد و گریه ام گرفت خیلی لحظه سختی بوده براش برای ما شاید یه جنین بوده که سقط شده ولی برای مادر بچش که از پیشش رفته واقعا خیلی سخته خدا کمکش کنه❤

خدایا شکرت❤️❤️❤️❤️
2738
سلام دوستان گلم ببخشید ک اینقد دیر اومدم از خودم خبر دادم نتم تموم شده بود درد زیادی هم دارم خصوصا ق ...

قدم نو رسیده مبارک عزیزم. ان شاالله قدمش پرخیروبرکت باشه. چشم و دلت روشن افسانه جونم. ممنون که ب یادمون بودی😙

از دیشب تا الان 60 صفحه رو خوندم فقط ب امید پیداکردن خبری از شما که زایمان داشتید... !

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
برات آیه الکرسی میخونم عزیزم ان شاءالله گل پسرت صحیح و سالمه

فداتشم . ان شاالله خیلی زود قسمت خودت بشه مهربونم

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
سلام دوستان من دیشب ساعت ده تقریبا خون ریزیم زیاد شد رفتم بیمارستان توی راهرو کیسه آبم پاره شد  ...

وااای.بمیرم برات😭😭😭

چرا اینجوری شد.

خیلی ناراحت شدم روژان جون.وااای چی کشیدی😢😢😢😢

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
سلام دوستان منم این ماه میشه 6 ماه اقدامم دوتا دختر دارم برای بچه سوم که میخوام پسر بشه اقدام می کنم ...

اره عزیزم اینجا چند تا از دوستان دوتا دختر دارن و برای سومی تو اقدامند و بعضیاشونم باردار شدن به سلامتی

وااای.بمیرم برات😭😭😭 چرا اینجوری شد. خیلی ناراحت شدم روژان جون.وااای چی کشیدی😢😢😢😢

منم خیلی دلم گرفت براش گریه کردم خیلی متاسفم روژان جان انشاءالله یکی دیگه بزودی،چن هفته بودی روژان جان؟؟؟؟!!!

آنیا والند جگرگوشه هام عاشقتونم💋💋💋