2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013672 بازدید | 355184 پست
منم خواهرشوهرم ٣تا پسر داره و بقيه دور و بريا هم همه سر دارن انشالله خدا به ما هم بده  بخدا ش ...

پس من شانس آوردم

بعدشم هی میگن واای ما خ دختر دوستیم😓 ن ک همشون دختر دارن 😅😅

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر من انقد شیطون که هرکی میبینه میگه خدابهت صبر ایوب بده. اجیم میگم اگه دختر تورو داشتم تا الان دی ...

ایدا دختر منو ببینی پشت دخترت نماز میخونی دیوار راستو بالا میره از بس شیطونه.من دومیمم شیطون شه باید برم تیمارستان  

ای بابا بهار جان شما الان وضعیتت جوری نیست که استرس و ناراحتی به خودت بدی   اخی بنده خداا ...

عنوان تاپيك گل زرد بود منم رفتم ببينم چيه كه داغون شدم 

بيخيال نميخوام بهش فكر كنم💋

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
2728
من ک روزاول پری رفتم.نوبت کرفتم

من هرچی تحقیق کردم هی یکی پیدا شد گفت این بداخلاقه.فردا ب خود دکترم میگم کجا برم

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
لرزش میگن بچه سکسکه داره میکنه نمیدونم چقد درسته

سكسه مثل نبض ميمونه تجربشو دارم 

اين يه جوريه شديد به لرز ميفته انگار شكمم زلزله اومده😕

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
ميدونم چي ميگي دركت ميكنم منم به سختي ١٤ كيلو كم كرده بودم كه الان به لطف اين رژيم ٤كيلو رفتم بالا م ...

ان شاالله آزمایشش اوکی باشه

شوهر من که طفلک هرچی بگم گوش میکنه

ولی تا هفت،هشت ماه اگه نشد بعد میرم سراغ دکتر واین حرفا

ایدا دختر منو ببینی پشت دخترت نماز میخونی دیوار راستو بالا میره از بس شیطونه.من دومیمم شیطون شه باید ...

واقعااا. عزیزدلم😘😘اوووف نگوو اعصابم نمیکشه. بقول بعضی ها اولی شیطون باشه دومی آروم میشه و برعکس. 

2738
واي تشنج😂😂😂😂 جدي ميگي طبيعيه؟منم همش لباس گرم ميپوشم ميگم نكنه سردشه😕 انگار بندري ميرقصن اون ...

واااای راست میگی شاید بندری میرقصن  

حالا من پیش خودم می دونی چی تصور میکنم؟ دیدی اردک از تو آب درمیاد خودشو تکون میده میلرزونه؟   حس میکنم اینام تو آب هی خودشونو تکون میدن

فدات بشمممم باید بهم کمک کنیم که همدیگرو از نگرانی دربیاریم  

يا امام رضا...بطلب❤️
بچه ها هیچکس حسشو راجب جنسیت نی نی من نگفت بگید برم بخوابم 😂😂😂😂😂

حس من میگ پسره

2706